Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a velemenyetek a VV hazaspa...

Mi a velemenyetek a VV hazasparrol?

Figyelt kérdés
Gina mindig olyan szomoru,nem beszel nagyon senkivel,..a ferje pedig ''lathatalan''
2010. dec. 28. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Gina egy prosti volt aki drogproblémákkal került kórházba, ezt sokan nem tudják...

Szerintem tök fölösleges bent lenniük, mert semmi nem történik velük, ahogyan Zsófival, Anikóval, Ildivel sőtt az egész társasággal kivéve Szandika, Olivér, Éva, Alekosz (utálom az utolsó hármat, de akkor is ők azok akik kellenek oda mert külömben nincs show. Nem értem, hogy minek mentem be oda, link az összes igérgettek mindent ez lesz az lesz ilyen buli olyan viccek ás mi van? sehol semmi! Többi 18 ezer ember meg kint maradt és sokkal jobbak is voltak, ha más kerül be akkor érdekesebb az egész műsor. Én mindennap nézem de kivagyok akadva ezen, hogy több mint a fele társaság csak úgy ott van és teng-leng! Én elhiszem, hogy kell idő beilleszkedni de már egy hónapja bent vannak érdekes szandinak meg olivérnek nem kellett idő... Én sem mennék be mert tudom, hogy nem tudnék ott semmit csinálni csak mint amit pl Zsófi, de az a külömbség, hogy én nem is jelentkeztem! Ide olyan egyéniségek kellenek mint Olivér meg Éva, Alekosz és Szandi. Többiek tök fölöslegesek ott kizárnám az összeset! Másik ami zavar, hogy fürdőruhába fürdés teszik ott az agyukat, csak nem tudom miért amikor ők ezt vállalták, hogy mindenki mindent fog látni, másik része meg hogy a csapat fele gogo táncos/prosti stb..

Házaspárt is rég kitettem volna

2010. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nincs velük bajom csak nem a műsorba valók unalmasak

mondjuk ha a férfi kiesne érdekesebb lenne nézni ahogy Alekosz ráhajt

2010. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ginaról pont nem gndoltam volna h prosti volt..

De azért nem nagyon lep meg a dolog.

2010. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-gondoltam
2010. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát róla én sem.:O

csak nekem tűnt fel,hogy majdnem mindegyik villalakó szerepelt már a médiában?:S

2010. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát igen.. a protekció..
2010. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ..RoyalVodka..: ***** válasza:
Unalmasak,nem valóak a VILLÁBA!
2010. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem is unalmasak... De inkább ők mint pl. Éva...
2010. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egész a szavazatokon múlik..... tehát azon kinek van legnagyobb rajongótábora. Unalmas a házaspár! Azt hitte volna az ember hogy majd ők fogják ott vinni a műsort, de Szandika, Olivér és Alekosz valamint Éva viszik az egész adásban a pálmát!!! Ha nem rakják ki Zsuzsit sztem ő is nagy arc lenne!!!! De hát ez van!!! A házaspár nagyon uncsi,csak vannak mit a befőtt Zsófikával együtt!
2010. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!