Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A facebookon sok Vastag Csaba...

A facebookon sok Vastag Csaba van melyik az igazi?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami nem közösségi portál hanem igazi Vastag Csaba. Mert nekem egy Vastag Csaba vissza jelölt sőt még ha írok neki vagy másnak lájkolja is. De tuti hogy az nem az igazi vastag Csaba
2010. dec. 28. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik
2010. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ezek akkora egy Kamu Vastag Csaba meg Nikolas ezt a beszélgetést nézzétek: facebookon volt.



"Niko neszomorkogyal ketten vagyunk :)

december 21., 15:57Nikolas Takacs nem szomorkodok... :))

december 21., 16:03Vastag Csaba az jo :) orulok :) amugy josz a koncertra??

december 21., 16:04Nikolas Takacs hat perszehogy.. :)) kinek hagyhatom :)

december 21., 16:04Vastag Csaba ‎:) en se :D

december 21., 16:05Nikolas Takacs okee :)

december 21., 16:05 · 1 személy

Betöltés...Vastag Csaba niko hallod valamikor kéne találkozo csajozni menni ;) valakiket felszedni mind a kettonknek :) nem?


A vastag Csabának van barátnője nem?? Micsoda KAMUU gép az aki ezt a facebookot csinálja

2010. dec. 28. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Mind igazi.
2010. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát már ne is haragudj de én igenis úgy tudom hogy a Vastag Csabának van baráétnője a Bors Kata. Szóval??Mennyire igazi ez a "kis" bezélgetés??
2010. dec. 28. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Kamu mind a kettő. Még az is lehet egy ember írogat mindkettőjük nevében...


Csabának nincsen facebookja, ezt ő mondta. Néha azon lép be amit az RTL csinált: Vastag Csaba hivatalos oldala.

Nikolast meg egy műsorban kérdezték, hogy fent van-e közösségi oldalon, és azt mondta hogy nincsen, de valaki a nevében írogat. Amúgy először azt hittem az tényleg ő, de nem. Szóval aki visszaigazolt téged, az nem ő. Egyikőjük sem....

2010. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Én nem tudtam hogy ezt a Vastag Csaba mondta. De akkor a Vastag Csaba miért nem ír a hivatalos oldalára?? Vagy amikor azt írja köszönöm akkor azt nem az RTL stávja írja? Mert én mind azt hittem :D Na akkor ezt a csaló gaz fickót kioztom ma facebookon és erre az emilre sem irok: csaba2814@azet.sk
2010. dec. 28. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy olvastátok-e a cikket a neten,és alatta a kommenteket.Mindenkin látszik,hogy féltékeny,és össze-vissza szidják a csajt,hogy ronda.Szerintem helyes arca van,aranyosnak tűnik.Annyira gááz,hogy valaki féltékenységből leazól másokat...
2010. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 hónapod van rá, hogy megtaláld az igazi Vastagot, mert utána megy a süllyesztőbe, és eltűnik örökre.
2010. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"1 hónapod van rá, hogy megtaláld az igazi Vastagot, mert utána megy a süllyesztőbe, és eltűnik örökre."


Én nem így gondolom, de ez is mindd féltékenységből mondtad. Mindig történni fog vele valami amitől nem felejtík

2010. dec. 29. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a hivatalos oldalára kb 2-3 alkalommal lépett be ő, de egyébként az RTL lép be helyette. Amióta megnyerte, azóta nem lépett be ő. Lehet nem is fog már, bár ki tudja...
2010. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!