Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény a Valóvilágban...

Vélemény a Valóvilágban szerepelő Alekoszról?

Figyelt kérdés
Pl. mit gondolsz róla, hogy néz ki, helyes pasi e , a villába illik e, mit gondolsz a reménytelenül romantikus stílusáról, stb....?
2010. dec. 29. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sztem van baj az agyával

de bírom!!:D

2010. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Részemről pont az a típusú pasi akit elkerülnék az életben. Sztem tipikus lúzer akinek mindegy csak rámászhasson egy csajra, mert nem kap meg senkit. Nem mondom, választékosan tud beszélni, nem is buta, de sokkk néha. Külsőleg nem tetszik egyáltalán. De néhány dolgot jól lát, és ő is jó taktikus. Nem véletlen hogy Olivérrel és Évával van a legjobb viszonyban. Ők ketten elég erősek.
2010. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jófej, de kicsit beteg.Külsőre nem jön be, viszont a beszólásain szakadok.
2010. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Mindiiiiiiiiiig, minden körülmények között?"


és ez még 5

xdxdxd

2010. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*5=5x
2010. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én bírom a stílusát. Jókat mulatok a cserkészakcióin. Nagyon szórakoztató egy manus. Szerintem ő a legőszintébb, legintelligensebb (a 8 általános ellenére) és legelviselhetőbb alak az összes közül.

Nehezen ismeri ki magát az új helyzetekben, de tartósan ő a legkiegyensúlyozottabb, leghatározottabb jellem.

Ő egy igazi karakter, még azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy hivatásos színész. Szerintem felfogja szívni a média. Kell egy ilyen figura!

2010. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazából nincs vele semmi bajom,nagy arc,meg minden,de néha nekem kicsit már sok.:S
2010. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok,bocsi nem olvastam el teljesen a kérdést.:)

-amit gondolok,azt leírtam.

-szerintem nem néz ki jól,nekem nem jön be.

-szerintem nem helyes..:S

-illik a villába,mert ő az egyik személy,akit legtöbbet látunk a tv-ben,meg humoros is,nagy arc.

-hát..a romantikus stílusáról nem mondok semmit.Szerintem legfőképpen a szexre hajt(múltkor BeleValó világban ott volt az egyik haverja és elmondta róla,hogy teljes mértékben szexmániás xD)

2010. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem egy nyomúlos pasi.És a fejében nem hűztak meg néhány csavart. :P
2010. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Talán ő az egyetlen, akire tényleg ráillik a kategóriája, az "Okostojás".

Na, jó, még Évire a törtető, de a többi igencsak eltévesztette a házszámot - szerintem.

2010. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!