Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Susogós Mackók nem durva...

A Susogós Mackók nem durva egy gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mivel a legtöbb résznek nem is értik a lényegét. Bár nem is azt a korosztályt célozták meg a készítők. Én imádom :)
2010. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább ez mint a való világ vagy a jóban rosszban
2010. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de, szerintem az. bár én nem is vagyok oda érte, elég közönséges.
2010. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Bakker ez mekkora hülyeség!!!! Most néztem meg egy részét!!!! Mégis mi ez?? Arra nevelik benn a gyerekeket hogy rablók és bűnözők legyenek???

Válaszom: Szerintem Durva!!! Inkább nézzék a Teletubbykat!!

2010. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem a gyerekeknek van készítve.
2010. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem, mivel a legtöbb résznek nem is értik a lényegét."


Amikor a majomnak dugj@ fel a habverőt, az tényleg nagyon édes (?!) és nem lehet érteni, igazad van!(?)

2010. dec. 31. 00:56
 7/9 anonim válasza:
De igen , nagyon durva! Bár tényleg nem nekik szánták gondolom, de mégis egész nap nyomja a ComedyC. Na és a lövöldözős rész!!!!! amikor kinyírja az összes plüss figurát az utcában az ördög ( Józsííí vagy ki a bánat?! )hát az nálam kiverte a biztosítékot. És még anno a Dragon Ball-t tiltották be mert rossz irányba befolyásolja a gyerek fejlődését...... no comment
2011. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h megtiszteltél válaszoddal.
2011. jan. 18. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:

szerinted miért van ott a 12-es karika az alsó sarokban? és miért mondják be az elején, hogy Kedves nézőink, következő műsorszámunk 12 éven aluliaknak nem ajánlott?


12 év felett azért már érti ezeket a poénokat a gyerek, és a mai világban már nem mondhatjuk azt sem, hogy "megrontja", mert kb 12 év felett már minden ilyen kis tinédzser ilyen szavakat meg kifejezéseket használnak.



16/F

2011. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!