Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap két filmet láttam,...

Tegnap két filmet láttam, mindkettővel kapcsolatban lenne kérdésem. Kék laguna és - Kutyátlanok kiméljenek. Kérdezhetek?

Figyelt kérdés
Kék laguna. Az elején azt gondoltam, hogy a fiu és a lány testvérek. Honnan tudni, hogy nem azok? A másik A Kutyátlanok. Ott pont telefonom volt, mikor a csaj /óvónő/ lefeküdt a tanitványa apjával, és történt valami, amiért megbánta. Mégis a fekete srácot választotta. Miért csalódott az apukában?
2010. dec. 30. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A kutyátlanokban kiderült,hogy az apuka mégis lefeküdt a szöszi anyuval is....

a másikat nem láttam

2010. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De a szőke nem a másik óvó néni volt? Egy szőke bombázó fiatal csaj, miatta mentek az apukák az ünnepségekre. pont ment.
2010. dec. 30. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Kék lagúna. Végülis nem tudni, de csak az egyiknek az apja volt a hajón... aki a végén megtalálta őket.. télleg olyan hülyén lett vége. :S
2010. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy a legelején, amikor még kicsik és ott vannak a hajón, mondják, h a csajnak meghaltak a szülei.
2011. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. ezt nem hallottam.
2011. jan. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!