Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való világban ha Gina tényleg...

Való világban ha Gina tényleg feladja és kimegy, akkor fizetnie kell vmit? Vagy mik a vele járói h csak úgy kimegy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy fizetnie kell, képzeld mi lenne, ha bármikor kisétálhatna az összes szereplő. Rengeteget buknának a produkción. Viszont kíváncsi vagyok, mennyit kéne fizetnie...
2010. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Milliós tétel az tuti de biztos futja rá a k..válkodásból amit eddig csinált!
2010. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szipike75 válasza:
18%
honnan tudod hogy eddig k...válkodott??? amúgy igen szerződést kötnek a villalakókkal az RTL.KLUB és én is kíváncsi lennék,hogy mennyit kell fizetnie azt olvastam valahol hogy kötbért kell fizetnie....
2011. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
Ez engem is érdekelne. de én viszont örülök h Gina kiment! kétszínű csaj, és tiszta kamu. mondott ő mindent hogy miért akar kimenni holott látszik rajta a féltékenység mert Kristóf kint élheti az életét a nője tudta nélkül. és a beszavazáson is mondták hogy Gina a féltékenyebb . remélem jól megzakózzák ezért! ugyanis Mások elől vette el az esélyt a " házaspár kategóriából".
2011. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudom hogy: 1. nyilatkozta a tesója . 2. elmesélte a villában Olivérnek!! (a kur...kodást)
2011. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!