Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kristof vagy oliver? :D vv4

Kristof vagy oliver? :D vv4

Figyelt kérdés
nekem krisotf szemelyisege sokkal szimpatikusabb, de gina mar sok..
2010. dec. 30. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát Olivér mert ha Kristóf kiesik. Megy utána a nője.

És mint tudjuk a létszámot fent kell tartani így lehet be megy vki a helyére.

18/F

2010. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem Olivér sokkal színesebb egyéniség. :)
2010. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem a létszámuk érdekel, hanem a személyiségük.

Kristóf unalmas alak, olyan jellegtelen kis ember, hogy kétszer kell megnézni, hogy az ember egyszer észrevegye.

:D

2010. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

koszi:D

en ugy vagyok vele hogy kristof sokkal jobb ember.

olinak emg amugy is hianyzik eni meg a s*x szoval huzzon haza:)

2010. dec. 30. 22:22
 5/19 anonim válasza:
77%
Olivér egy faxkalap.XD
2010. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
en is igy gondolom mark;)14/l
2010. dec. 30. 22:24
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Olivér. Lehet, hogy Kristóf jobb ember, de unalmas üres alak, és ez a másor nem arról szól, hogy csupán azt nézegessük, hogy eszi meg a vacsoráját. Márpedig a Kristófból semmi érdekeset nem mutattak eddig. Olivér legalább kevergeti ott a paklit, feldobja az eseményeket, és ez még akkor is jobb, ha emberileg nincs a toppon. Abból nincs műsor, hogy tüncimünci emberek bájlognak egymással. És ha már ott tartunk, hogy Olinak hiányzik a párja meg a szex...hát nem tudom ki akar annyira hazamenni, mert szerintem Gina. Másról sem beszél már. Ha Kristóf is megy, legalább még több oka lesz távozni.
2010. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Olivér tényleg egy manipulátor f*szkalap. Épp ezért kell neki bent maradnia, mert nélküle sokkal unalmasabb lenne a műsor.
2010. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Így van, egy manipulátor, sz.rkavaró p.cs, de ő legalább csinál valamit. Ő való a villába, nem ez a házaspár. Nem az a valóvilág lényege, hogy ki a jobb ember. Hanem hogy ki a színesebb, szórakoztatóbb egyéniség, aki megfogja a nézőket. Abból nem lehet naponta egy órás összefoglalót leadni, hogy felkelnek, esznek, unalmas dolgokról beszélgetnek.
2010. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Mandula11 ***** válasza:
68%
Nekem szimpatikus Olivér. Talpraesett, vicces. Nem egy nyámnyila férfi. Úgy is Kristóf esik ki. Hirtelen fel se tudnám idézni az arcátXD
2010. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!