Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki hogyan gondolja ezt? Foleg...

Ki hogyan gondolja ezt? Foleg nok valaszat varom, mert a ferfiaknak szinte minden tetszik.

Figyelt kérdés
Ti is a legcsinosabb lanynak gondoljatok a Gigit?Szerintem baromi nagy fogai vannak,es lofeje.Tul erosek az arc vonasai,melle nincs,rovidek a labai.Miert dicsoiti mindenki ot?Van odabent sokkal csinosabb,szebb lany,megis mindenhol csak ot dicsoitik.Es miert o a legszimpatikusabb,nem baratkozos,kibeszeli a tobbieket a hatuk mogott,ketszinu,es a velemenyet sem meri folvallalni,nem egy egyenes jellem.Megis miert dicsoiti a nagy tobbseg?
2010. dec. 31. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább tanulnál, ahelyett, hogy ilyen xarokat nézel napszámba.
2010. dec. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NEKEM SE tetszik..

aNIKÓ HELYESEBB-..

2010. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alakja nem rossz. Nem mondom, hogy hibátlan a teste, de azért jó. Az arca szerintem borzalmas. Lópofájú.


Azért szimpi sokaknak, mert mindenki előtt csak mosolyog, előadja a rendes lányt, aki szívesen végzi el a háztartási teendőket. Közben meg folyton szidja a többieket (természetesen a hátuk mögött), hogy semmit nem csinálnak. Szerintem már egyre többen kezdenek rájönni, hogy milyen kétszínű.

2010. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elso valaszolo,jot mosolyogtam azon amit irtal.Hogy lehet ilyen valaszt adni a kerdesemre?(-:
2011. jan. 1. 01:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Legcsinosabb, ki vak itt? :D 1000-te helyyesebb Zsófi és Anikó. Gigig szeritnem is lőfejű+fogú csaj. :S Kis kuv.a
2011. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!