Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is csodás lenne,...

Szerintetek is csodás lenne, ha a Való Világot levennék a műsorról?

Figyelt kérdés
A sok barmot hazaküldenék, a pénzt meg felajánlanák jótékony célokra...
2011. jan. 7. 14:44
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mellesleg én nem nézem, de az is épp elég, amikor bejátszásokat nyomnak a nézők képébe.
2011. jan. 7. 14:45
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
A suliban egész nap Szandika TÁ-TÁját meg a Jól vagyokot hallgatom, örülnék, ha vége lenne....
2011. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

Te vagy a barom!

Az a műsor több milliót hoz az rtl konyhájára, szerinted le fogják állítani és jótékony célra fordítani a pénzt?

Ez üzlet, ha nem esett volna le....

2011. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
nem.
2011. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nyilván leesett, kedves nagyon értelmes 2. válaszoló, mivel a te értelmi képességeidnél a válaszod alapján jóval többel rendelkezem. A kérdés csak fantáziálgatás, ha nem esett volna le elsőre.
2011. jan. 8. 01:41
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

1.előre megrendezett szar műsor.

2.gusztustalanok a szereplők pl:az a nagyszájú,attól hányingerem van,múltkor amikor szipuzta a lufit majdnem szétvertem a tv-t.

3.aki ilyet néz,annak sem lehet túl nagy az IQ-ja.


az egész bohóckodás arra szolgál,hogy nagy pénzeket kaszáljanak le a tolvajok.ennyi az egész.nemis beszélve az sms-ekről,mert elküldesz egy sms-t gondolom dárágán és úgy tesznek,mintha a szavazatokon múlna,hogy ki nyer,közbe pedig felnyalják a sok zsozsót.

és szerintem a szereplőket is előre megválogatták.



egyébként örülnék ha levennék,mert mégcsak nemis rendszeresen megy,hanem megy nappal,este éjjel,mittudomén



egy rohadt nagy baromság!

2011. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
és kedves kérdező!mellesleg örülök,hogy nemcsak én utálom a műsort!
2011. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
a kdnp meg akarja szüntetni..
2011. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
De, csodás lenne. A 2. válaszoló meg egy tipikus troll... xP
2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hű a mindenit :D Egyetértetek velem, és nem szóltok be, hogy minek szidom én is a műsort. Erre komolyan nem számítottam, de nagyon örülök :) Megnyugodtam, mert ezen az oldalon annyian vannak a műsor mellett, hogy az már ijesztő.
2011. jan. 9. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!