Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted rendben van, hogy...

Szerinted rendben van, hogy főműsoridőben, a legnagyobb kereskedelmi csatornán egy villába összezárt, alpári módon megnyilvánuló bűnözőket, prostikat, alkoholistákat és züllött embereket kell szerepeltetni?

Figyelt kérdés
Hol van ilyenkor a médiahatóság vagy mi?? Így is elég elfajzottak, erkölcsileg nullák a fiatalok, miért kell még ilyenekkel tömni a fejüket? Az RTLklub mindig megmutatja, hogy van lejjebb, szégyen az a csatorna. Nem hiszem el, hogy egy ilyen sz.r országban élünk, ahol mindent meg lehet csinálni...
2011. jan. 8. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

ebben teljesen egyetértek!


ez egyébként katasztrófa! inkább adnának vmi jó filmet vagy sorozatot!


hülyének fogsz nézni, de:


14/L

2011. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be,hogy tényleg prostik,bűnözők,alkoholisták,és akkor visszatérhetünk a dologra!
2011. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. ez jó hit :)


2. használd már a google keresőt!

2011. jan. 8. 18:02
 4/8 A kérdező kommentje:
*hír
2011. jan. 8. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Használtam,és egyik ócska szennylap,vagy hírportál sem szolgált elég bizonyítékkal!
2011. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nézz már körül Te szerencsétlen! A filmek szólnak erről!!! Csak bűnügyi sorozatok mennek,amiben vagy kur.vákról, vagy bűnözőkről van szó.Talán az jobb? Meg nézd már meg mennyi pia reklám van! :D Talán irigy vagy, hogy nem lehetsz ott? :D
2011. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Nincs rendben,testvérem,ez már rég nincs rendben.


Az egész dolog annyi,hogy ilyen országban élünk.Ezek az erkölcsök uralkodnak itt és nincs sok mit tenni. Az a vagány és menő hogyha lehúzzuk a másikat,azért mert mi is lent vagyunk. Ez jellemző Magyarországra,hogy ahelyett,hogy az emberek felfele próbálnának menni inkább másokat húznak lefele, tisztelet a kivételnek.

Lelehet pontozni nyugodtan,de sajnos ez az igazság.

Vannak kivételek és azok valószínűleg nem pontozzák majd le őszinte és szerény válaszomat,de sajnos ilyen emberekből kevés van.


Az egész VV lényege: az ócsárolás,a mások fején való taposás,a pofátlanság,a marakodás és az efféle viselkedésmód dicsőitése. És a baj az,hogy a mai fiatalok azt hiszik ez a vagány és a trendi.

2011. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Habár én rendszeres nézője vagyok a vv-nek, de teljesen egyetért a kérdésben leírtakkal. Csak este 9 után engedném leadni. Én már felnőtt vagyok, az előző szériák alatt is az voltam, az én gondolkodásomat nem befolyásolja, de egy tizenéves vagy tíz éven aluli gyerekét igen. Azt látja, hogy a szereplők jó része a testéből vagy a szexből él. Az adáson kívüli média is ezzel van tele (Fókusz, Blikk stb.), tehát az ember mindenhol ezzel szembesül. Azt látja egy gyerek, hogy szinte mindenki folyamatosan cigizik, iszik és káromkodik. Hiába van kisípolva, mindenki tudja, mit mondott a szereplő. Vagy hiába van Szandika melle kitakarva, attól még félmeztelenül szaladgál. És akkor egy fejlődő gondolkozású gyerek-kamasz könnyen arra a következtetésre juthat, hogy így könnyű érvényesülni az életben. És ha már pénzed van és ismert vagy, akkor már mindent megúszhatsz, lásd Stohl (oké, tudom még nincs bírósági ítélet, de egy átlagemberrel nem bánnának ilyen kesztyűs kézzel). Az is felháborító, hogy ő vezeti a műsort, lehet, hogy remek színész és műsorvezető, de egy ilyen ember ne szerepeljen a képernyőn.

Szerintem az Rtl tudja jól, hogy könnyen megbüntethetik őket, és valószínűleg lesz is olyan, ami miatt meg fogják, de a műsor nem lesz letilva, majd egyszer kapnak 20 perc adásszünetet, azt meg kibírják. Vagy még pénzbírságot, de ennél a vv jóval többet profitál, könnyen kifizetik.

2011. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!