Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki jon vissza?...

Szerintetek ki jon vissza? Ildi vagy Eva?

Figyelt kérdés
Remelem Eva
2011. jan. 9. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
egyértelműen Éva , ő benne van mindig a vitákat stb szal ő kell az embereknek, Ildi meg hát tudjuk milyen :D
2011. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
remélem éva. egyszer már legyőzte ildit a beszavazáson, ildi nem mutatott olyan sokat, hogy most érdekesebbnek tűnjön mint éva. amúgy ildit most elég kétszínűnek tartom, annyira mondta hogy megalázták meg stb. és nem éva alázta, hanem alekosz meg szandika, akkor miért évát hívta ki?? -.-
2011. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát Ildi ilyen böszme legyen, kihív egy olyat aki ellen egyszer már vesztett... Na mind1, amúgy remélem Ildi, mivel Éván egyszer nem mosolyogtam egyszer nem tudtam röhögni rajta, oké h balhézik de számomra nem poéngyáros... Viszont Ildi böszmeségein szakadok :D Lábmasszázs meg egyebek Háhááá :D Sztem Éva fog, de Ildinek 'drukkolok' :D
2011. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha van igazság és az emberek használják az eszüket szavazáskor akkor Éva

Én Évát akarom, mert Éva az aki megérdemli, hogy visszakerüljön

2011. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Éva fog visszajönni és őt is várom!

Egyébként ő a kedvencem. :P

2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!