Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az igaz hogy Vastag Csaba...

Az igaz hogy Vastag Csaba azért mondta hogy nincs barátnője hogy a fiatal lányok rászavazzanak és hogy nagyobb esélye legyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Már vége a műsornak te low...
2011. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

NEM igaz!

Csaba maga nyilatkozta le, hogy azért nem "vállalta" fel Katát, mert ő nem akart a nyilvánosság elé kerülni.

Egyébként is, egy rohadt szóval nem mondta egyszer sem, hogy nincs barátnője. Nem beszélt erről semmit, nem mondta ki, hogy nincs.

2011. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem tökmindegy ?

sok sunyiság volt az egészben,megkell hagyni

az édesanyjának szülinapja volt,a testvére volt a meghívott "legenda" egy igazi legenda helyett,stb. stb.

mindennel próbáltak hatni a közönségre amivel csak lehetett

2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Senkinek nem volt annyira téma a magánélete, kivéve a kis szerecsen anyukájáé, meg a Wolf Katié
2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök mindegy, de Feró azt nyilatkozta, hogy a szavazatok miatt...
2011. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De amúgy még ha ezért is "mondta" volna, hogy nincs barátnője akkor igen primitív libák azok akik ezért rá szavaznak mert talán azt hiszik, hogy mert nyomott Csabára sms-t ezért össze fog vele jönni?? :D vicces
2011. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem ők találták fel, erre már másutt mások előttük is rájöttek.

Ha tényleg azt mondta: nincs.

Úgy látszik libukáknel ez műkszik:)

2011. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hallottam egy lány szájából, amikor megtudta, hogy barátnője van, hogy kár volt rá szavazni.
2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kis sunyi,.... lehet nem mondta, hogy nincs, de az tse hogy van.... de akkor is taktika volt, és ez ronda dolog volt,

És akkor talán a Nikolas nyert volna.... :(

2011. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az első édes kis kommentelőnek írom h képzeld már tudtam h vége volt neki :D éppen azért írtam múltidőben édesdrágakisszivem :D:D:D
2011. júl. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!