Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azzal hogy Eva allandoan...

Azzal hogy Eva allandoan hajtogatja hogy kivisz egyes szemelyeket es kint hagyja oket nem gondolja hogy megutaltatja magat azokkal is akik eddig birtak?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az olyan embert aki annyira biztos magaban.
2011. jan. 9. 22:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hol lehet megnezni azt a jelenetet amikor megserti a ket testvert mert a you tube-on van egy olyan amikor alekosznak beszel roluk hogy ciganyok,tehat nem nekik szemelyesen.
2011. jan. 9. 22:39
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Pedig neki van rá oka. Aki erős és érdemes miatta ezt a sz*rt nézni, az Alekosz, Olivér, Szandi és Éva, nélkülük unalmas lenne az egész. szoval ők nem is fognak kiesni hamar, főleg nem ilyen jellegtelen, irritáló és idegesítő emberek ellen mint ez az Ildi
2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy eros jellem mert nagy a szaja es ezt o is tudja de akkor miert hajtogatja ezt,talan fel?
2011. jan. 9. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

én is a Fantasztikus négyesnek drukkolok.



Azt figyelitek azért hogy Gigi most először kapott kritikát a villában és már kiakad, sír meg a fejére veszi a plédet és úgy vergődik.

Éva meg minden nap kapja az oltásokat nem lehet könnyű neki de mégis jobban bírja.

2011. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezt a tulzott magabiztosságot.Legy azember magabiztos de azt nem kell mindig hangoztatni,mert ár ezrt lesz valaki irritáló.Főleg ne nézzen le senkit.Az ldi nagy hátránnyal került be,tényleg zárt kpukra talált.Szerintem az rtl be lehetett volna annyi becsület hogy kapott volna valami védettséget az ildi pár hátig,hogy kitudjon alakitani kapcsolatokat,és ha addig sem tud ok menjen.Az Ildire amikor rakott a gigi,szandika meg asszem a béci akkor tényle szánalmas volth csak azért mert uj,elég hülye kifogás.Nem tudom hogy állt volna a szája vűbármelyiknek is ha velük csinálták volna meg ugyanezt.Itt tökre látszik h aki a legelején ment be az sokkal erösebb mint a többi.
2011. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

én egyetértek a kérdezővel, pl eddig éva nagy kedvencem volt, de ahogy bécivel vitatkozik, most azért kicsit elpártoltam tőle.

nekem semmi bajom azzal hogy lusta és nem csinál semmit a villában, de ha ezt valaki a szemére veti akkor ne neki álljon feljebb. fogadja el.


amúgy én a négyest nem bírom, csak évát belőle, remélem kipotyog az a majom szandika meg olivér hamarabb...

2011. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Az első kiválasztásnál beszólt Gigi Évának, ha a Bécit viszi ki elvágja a torkát.

Te mennyire lennél kiegyensúlyozott és kedves a villában ezek után?

2011. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Belinkelned a videot ahol ez lathato-hallhato?
2011. jan. 10. 16:28
 9/12 anonim válasza:

Hogy pontosan hol található, már nem tudom, de íme pár link, ahol olyan videókat lehet látni, amiket nem adnak le a tv-ben:


http://www.youtube.com/user/MrLalikiraly#p/u

[link]

http://www.youtube.com/user/vaIoviIag#p/u

2011. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

01:11-től érdemes megnézni Gigikét:


[link]

2011. jan. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!