Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek a Való Világban?

Ki a kedvencetek a Való Világban?

Figyelt kérdés
Kit szerettek és kit utáltok?
2011. jan. 11. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az egész műsort rühellem, úgy ahogy van.
2011. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azert nezem ezt a musort, mert tiszta pszichologia az egesz.
2011. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amugy nincs kifejezett kedvencem. Elozo vagyok.
2011. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ennyi idegbeteg,üresfejű buta nőt még életemben nem láttam egy műsoron belül. Még finoman fejeztem ki magam szerencsére,pedig konkrétabb jelzőket is írhattam volna rájuk. Fél részt láttam az elején az egészből,az is "sokk" volt. Azokról az emberekről is külön megvan a véleményem akik napról napra minden reggel a munkahelyükön ezzel kezdik a napot.Természetesen ezek az embertársaink reggelente nem a rendelőbe, ill. komolyabb közintézményekbe végzik teendőiket. Egy bizonyos réteg az,akit megfog ez az egész jellemtelen színvonalon aluli szórakoztatásról nem szóló abszolút nulla.

Sajnos most alakult úgy a szilveszterünk,hogy a gyerekek miatt otthon voltunk szilveszterezni. Hát ne mondjam az a két csatorna Tv2 és az RTL Klub műsorai amik nem is nagyon voltak,ismételten egyenlőek voltak a nullával.

Magyarország aktuális szégyenei !!! Sem gyermek műsorok már nincsenek,sem pedig olyan kulturális műsorok amik által még inkább okosodna a gyermek mint elhülyülne. Szégyen a mai helyzet és én személy szerint örülnék egy olyan új csatornának,ami elnyomná ezt a két xart műsoraival,mint színvonalával!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Olivér a kedvencem.

Ő legalább csinál valamit, nemcsak fekszik és üríti a hűtőt...

2011. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Oli, Béci, Alkesz.:))

És nem érdekel, hogy milyen jelzőkkel illettek, amiért nézem, az se jobb, aki nem nézi, de azért szidni tudja.Én spec. amit nem szeretek, azzal nem szoktam foglalkozni.

2011. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek! A kérdésre értelmes választ elsőre a 7. és a 8. válaszolónak sikerült elöször! ;)

Szandika,Alek és Olivér a Mesterhármas :D De csípem Anikót Bécit és Lacit is :D

2011. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*A kérdésre értelmes választ elsőre a 7. és a 8. válaszolónak sikerült adni! :D
2011. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alekosz Oli Szandi-Bandi meg Bééécii ♥ :)
2011. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alek, Oli, Szandika
2011. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!