Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok VV Ildi butaságá...

Mit gondoltok VV Ildi butaságáról? Titeket nem zavar, hogy ennyire műveletlen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra, hogy Fejér megye egy község szerinte, nem tudja, hogy mikor volt a II. világháború egyebek.. szerintem nagyon szégyen
2011. jan. 13. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Égő, de szerintem az átlag sem tudja mikor lépett be Magyarország a II. Világháborúba. Sőt, láttam is egy videót, kérdezgették az egyetemistákat, hogy mikor kezdődött, azt sem tudták sokan. :S
2011. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem idegesít. IRRITÁL !!!!!!
2011. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Ez akkor Magyarország szégyene,hogy ilyen emberek kerülnek ki....

2011. jan. 13. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem félreértette,az I.vh-ra gondolt!így van sokan nemtudják az évszámokat,lehet,h szégyen,de ne feledd,h amit más tud és te nem az meg szte szégyen.nagyon sok ember nincs tisztában az évszámokkal,attól még nem buta!
2011. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

De istenem tévesszen pár évet, de 19. század WTF???

Ez már szégyen nem is kicsit.

Ildikó is bazzeg engem is irritál, mindig mondja hogy milyen belső értékei vannak meg milyen vidám meg bulizós csaj de nem csinál lóf@szt se, Éva ellen is táncban kicsit hülyéskedni kellet volna, és itt most nem a melltartó levételre gondolok, már ki is szállt kb.Ennek a csajnak is csak a pofája a nagy, de olyan szürke és buta ember valójában hogy az hihetetlen.

2011. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És a savanyú pofa amivel végrehajtja a feladatokat,pl a táncot,nagyon gáz.

A naiva kategóriában kellett volna indulnia szegénynek,de ahhoz meg öreg.

Amit meg a beszavazó són művelt az még Gombi beszavazójánál is gázabb volt.

2011. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebből a nőből mindenfajta lazaság és önirónia hiányzik, az egészséges önkritikáról már ne is beszéljünk; tegnap se azon voltak kiakadva sokan, hogy nem tudta az évszámokat ( mi tagadás, én is hadilábon állok velük, töriből mikor tanultam, előbb megtanultam az apróbetűset, mint azt, hogy mi mikor kezdődött, de legalább elismerem..), hanem az, ahogy fel volt háborodva, tiszta ideg volt és igaztalan vádakkal illette Évát, miszerint direkt azért választotta ezt a kategóriát, mert csak ebben jobb Éva.Majd lefordultam a székről, mikor ezt hallottam.Hát, az este valahogy nem erről tanuskodott, hogy csupán töriből jobb ő, ha Laci nem segített volna be neki a főzésnél, nem tudom mit kezdett volna magával lecsó-készítés címszó alatt, merthogy nem igazán konyított hozzá, az már biztos.
2011. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Élő közvetítésben néztem kb.1 hete éjszaka is játszottak ilyen kvízeset, azt hiszem Laci, Anikó, Éva, Zsófi, Béci.

Hááát meg kell mondanom, szinte csak Éva tudott jó válaszokat adni (filmes kérdéseken kívül), talán Laci tudott még pár választ.

Évszámokban én sem vagyok valami ász, talán az Aranybullát tudom.:)

Itt a hozzáállással volt probléma, nem a tudással (vagy annak hiányával).

2011. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretem Ildit,mert mindig hisztizik és szerintem buta.

Remélem Éva megy vissza, őt bírom.

2011. jan. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!