Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki legyen a következő villalak...

Ki legyen a következő villalakó kieső?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A sunyi Gigit már kivágnám onnan a tesójával együtt.
2011. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nímand Zsófi, a láthatatlan.
2011. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Besúgó Zsóficica.
2011. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtam múlna:


1. Zsófi (teljesen elhallgatott)

2. Anikó (csak a frigiditásával tudja már felhívni magára a figyelmet)

3. Béci (bár esélyesnek tartják, de senkit nem zavar, hogy a kurucinfón van fenn??)

4. Gigi (szép nő, azzal nincs gond, nőként is szépnek látom, de borzasztó kétszínű és már nem is vicces)

5. Gombi (még elnézegetem egy darabig, de eljön a pillanat, amikor ő is unalmas lesz)

6. Jerzy (nem egy nyertesnek való alkat, ha már Gigi úgyis kint lenne az én sorrendemben, az ő szerepe is megszűnne ekkorra)


Innentől viszont nehéz dönteni, mert 5 nagy alak van bent, igazi "VV-sek", de talán:


7. Szandika (hatalmas arc, de elképzelhető, hogy csak bajkeverő lenne belőle, és elvesztené a poénosságát, már most is elég sokat halljuk hisztizni)

8. Éva (mert a maradék 3 fiú ellen már nem lenne esélye szerintem)


És a dobogósok:


9. Alekosz (picit nyámnyila ahhoz, hogy nyerjen)


Párbaj mehetne Olivér és Laci közt, akik közül nyugodtan nyerhetne Laci, sőt, inkább ő, mint Olivér, mert sokkal, de sokkal emberibb és normálisabb.


Tehát:


10. Olivér


11 és egyben első: Laci


Szerintem.

2011. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
zsófi nincs elhallgatva, csak ugyebár mindenkire rávan aggatva egy szerep és azt erősítik a kamerával. tehát kivágják a fontosabb részeit, stb. ezvan... ne dőljetek be
2011. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan, utolsó. Nekik sem érdekük, hogy egy szót se szóljon valaki, az nem hoz nézettséget. Ha Zsófinak lenne igazán nagy jelenete, azt nem vágnák ki.
2011. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... Zsófi,Gigi sztem is kapni fog jelet, de nemtudom... Gigi Szandikát, Zsófi Olit hívná ki, szóval érdekes lenne (főleg a Gigi-Szandi párbaj)...
2011. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Alekoszt jelölik meg, mert full bunkó lett az utóbbi időben!

Én magam olyanokra tenném, akikkel nem történik semmi!

Pl Laci

Jó ember meg minden, de még nem mutatott semmit. Az elején legalább tornaórákkal stresszelte a többieket, de most már azt sem csinálja. Megunta!

2011. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

bentről teljesen más szempontokból nézik a dolgot. olyanokat választanak, akivel nem lehet együtt lakni (mert nekik ez a fontos)

nekünk, nézőknek meg hogy ki teszi izgalmassá a műsort.

2011. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A láthatatlan Zsófi, de Alekosznak is nagy esélye van párbajozni.
2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!