Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az rtlmost-on csak a már a...

Az rtlmost-on csak a már a tv-ben leadott műsort lehet visszanézni, vagy esetleg egyidőben is lehet? Van más megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés

Eddig néztem a Való világ 4-et és ez a 7-8-ig időpont tökéletes volt számomra, mert ilyenkor már nem tanulok és már csak lazulok.

Őszinte leszek, apám nem engedi, hogy ezt nézzem, mert este néztem a kiválasztást ami fél 11-ig tartott és pont akkor jött be és kikapcsolta a tv-met és azt mondta, hogy nem nézhetem többet (mivel a reklám miatt késés volt azt sem láttam végig).


Tudom, ez egy szenny műsor, sokat beszélnek csúnyán, de alapvetően van néhány ember, aki nekem szimpatikus és miattuk szeretném nézni (konkrétan pl. Béci, Laci, Gombi, Gigi).


A kérdésem az lenne, hogy tudnám-e neten nézni valahol 7-8-ig a való világ összefoglalót, vagy csak később tudom visszanézni az rtlmost-on?

15/L


2011. jan. 20. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Élőben nem tudom, régebben lehetett nézni az RTL-t, de manapság nem tudom, hogy lehet-e.

A műsort a valovilag.hu-n is tudod később nézni, szerintem ott jobb, mint az rtlmost-on, mert ott részletekben van fent, nem egyben, a műsorvezetői felvezetések ki vannak vágva.

2011. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!