Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz tart a kinntléttől?

Alekosz tart a kinntléttől?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok furának,h ennyire fél kimenni?jobban szeret bennt lenni!sztem vmi problémája lehet,azért is ilyen különleges ember!nehogy összeomoljon,ha netán kinntmarad!nekem nem igazán szimpi,de tuti,h sérült lelkű ember!
2011. jan. 20. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
színész,ahogy az összes többi,és azért látod,hogy fél,mert ezt az utasítást kapta a rendezőktől...
2011. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzi benn magát, ott mindent megkap.(Persze kivétel a nő, de azt szerintem kinnt se olyan nagy sikerrel.) Ingyen kaja, pia, nem kell csinálnia semmit,iszik egész nap (legalábbis nem sokszor láttam úgy, hogy nem lötyögtetett valami alkoholtartalmú italt a kezében) jól elvan. A bemutatkozó filmjében rendmániásnak mutatta magát, de a villában szerintem még egy gyufaszálat nem tett odébb, nemhogy rendet csináljon. A férjem ismeri, régen nagy haverok voltak, és mondta, hogy ő ilyen a való életben is, teljesen magát adja. Nők után kajtató alkesz. A barátnőmék esküvőjén ő zenélt, be is ivott, és kikezdett a mennyasszonnyal is. Amúgy meg szeret ingyenélni, 32 éves létére nem volt még állandó munkája, zenélget itt-ott aztán ennyi, a szülei tartják el a mai napig. A biztonságiőr tanfolyamot is csak elvégezte, de hogy nem melózott benne, az tuti.

Ő ilyen, szereti ezt a lezser életet, aztán most rosszul esik neki, hogy lehet, már nem sokáig élvezheti.

2011. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!