Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » DigiTV vagy MindigTV?

DigiTV vagy MindigTV?

Figyelt kérdés

1: mennyibe kerül beszerelni?

2: havidíj?

ilyesmik :) írjatok összehasonlítást, köszönöm!


2011. jan. 20. 21:57
 1/2 anonim válasza:
Nekünk Digi van, és meg vagyok vele elégedve. Jó a minősége és nagyon sok csatorna van havi 2.900 Ft-ért. Nekünk a bekötés teljesen ingyen volt, a beltérit sem vetették meg velünk. Csak a havidíjakat fizetjük. (Amúgy had kérdezzek vissza: MindigTV azzal kampányol, hogy digitális minőségben sugároz, de szerintem a DigiTV is, ugye?)
2011. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
DigiTV-vel nem volt sosem bajom, de nem használtam ki és lemondtam, mindigtv-zek most 7 csatorna, nekem tökéletesen elég amennyit én tv előtt ülök.És nézhető, kb olyas minősége van mint a diginek, és van ingyen 7 csatorna teljesen.. Valamint lehet 17 csatornát igényelni + a többit.. +17 csatorna 1000ft havonta.. ennyit megér:)
2012. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!