Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért reklámozzák a Discovery-...

Miért reklámozzák a Discovery-n a saját műsorukat?

Figyelt kérdés
Azt még megérteném, ha termékeket reklámoznának pénzért, de az egyre színvonaltalanabb műsorokban 15 percenként 10 perc műsorajánló megy, így még azok is nézhetetlenek. Erre csak én nem értem a magyarázatot?
2011. jan. 20. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsit utána gondolsz már az is hogy saját magukat reklámozzák azt vonja maga után hogy megnézed és ettől nekik nő a nézettségük
2011. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ettől biztosan nem nő a nézettségük, mivel magát a műsort megnéztem régebben, de így inkább kikapcsolom, mert már szinte cak ajánló az egész. Vagy gondolod, hogy akit érdekel, az úgyis végignézi, így több ideig ül előtte?
2011. jan. 20. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha mittom reklámoznak egy műsort ami tetszik neked mondjuk fél7kor, ha van rá idöd ugyis leülsz oda fél7kor és megnézed. Meg ha belegondosz te hány termékreklámután montad azt hogy hú na én ezt megveszem. szerintem egy se. reklámok vannak, mindigis voltak és mindigis lesznek, ez a televiziozás egyik fő alkotóeleme. amugy meg szerintem egy minimális műsorajánló kell, hogy tisztában legyél vele mi megy mikor
2011. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos emiatt én sem nézem már...pedig régen jó volt.


Most éppen Mike Tyson galambjának a fejét tépik le negyedóránként...

Ki bírja ezt idegileg?

2011. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!