Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki nézi a ValóVilág 4-et, na...

Aki nézi a ValóVilág 4-et, na de a következőt (lent) honnan tudták meg a Villalakók?

Figyelt kérdés
Szóval, azt ugyan honnan tudták meg a Villalakók, hogy Éva - aki vétett a szabályok ellen, mivel a megnyert párbaja után odament az apukájához és a barátjahoz - büntetést kapott? Ki mondta meg nekik? Mert amikor Olivér kérdezte, akkor Éva arról még nem is beszélt. Szerintem itt lebuktak és itt derült ki számomra egyételműen, hogy bunda az egész, mindenki beépített személy, akiknek megmondják jó pénzért hogy mit kellene tenni, hogy nagyobb legyen a nézettség.
2011. jan. 21. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor Éva visszament, az első néháyn mondatában benne volt, hogy mit csinált és hogy "a Balázs mondta, hogy ezért büntetést kapok"
2011. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De magától nem tett róla említést, alighogy bejött, kérdezte Oli, hogy miért kapott büntetést, és csak ezután mondta el. Ráadásul Éva eléggé meglepődött arcot vágott a kérdés hallatán, mert szerintem neki leesett, hogy ezt a kérdést nem kellett volna feltenni, mert ezzel lebuktak... Upsz!
2011. jan. 21. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

"itt derült ki számomra egyételműen, hogy bunda az egész,"


Még csak most derült ki? :D Már az előző 3 rész is megrendezett volt, még maga a műsorvezető is megmondta...

(Van valahol a neten róla egy cikk, de én most nem keresem elő, mert annyira nem érdekel ez az egész.)


Nem azt mondom, hogy mindent a szájukba rágnak (bár amilyen hülyék mennek oda lehet így van), de azért egy bizonyos irányba biztos, hogy terelik őket a nézettség érdekében.

2011. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gigiliszta is mondta am amikor visszament a hotelből, hogy "hangos volt a sarokkád, nem lehetett hallani semmit, többször fel kellett venni." Ez reggel volt egy netes adásban, és rögtön a mondat után megszakadt.
2011. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
ajjj akkora gyökér vagy már ne haragudj amikor berohant éva miután nyert akkor ott mondta közbe hogy aaa akkora bütentést fogok kapni és akkor még ölelkeztek és kérdezte oli hogy mért is kapsz büntetést. Ha nem hiszed nézd vissza .....
2011. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mikor bement Éva,akkor még semmit sem mondott,és Oli rögtön kérdezett!ezek után monda Éva,h büntit kapott,mert...!nézz te is utánna!
2011. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


05:16

"Akkora büntetést fogok kapni." Ez volt az első mondata Évának...

2011. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ennyi csak már megint okoskodnak egyesek :D ha nem tetszik a műsor vagy azt hiszitek megrendezett akkor ne nézzétek de érdekes folyamatosan azzal töltitek az időtöket hogy mindenhova beírogatjátok hogy megrendezett stb akkor mégis csak érdekel :D
2011. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tényleg mondta Éva! Bocsánat!

Viszont megrendezett az tuti, de azt egy szóval sem mondtam, hogy nem nézem, mert nyilván nézem... Csak olyan illúzióromboló az egész, szerintem már az RTL a végső győztest is tudja...

2011. jan. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!