Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » HONNAN TUDNÁM LESZEDNI?

HONNAN TUDNÁM LESZEDNI?

Figyelt kérdés

Bocsi, a kiabálásért, de egyszerűen nem találom!

A LA ink című tetoválós sorozatot keresem már jó ideje magyarul, de egyszerűen sehol sem találom.

Van, akinek megvan? Honnan lehet letőlteni?


Kérlek segítsetek! :( Nagyon örülnék neki!!! :)


2011. jan. 22. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
TÁVCSÖVESSEL HÁZTETŐRŐL
2011. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld úgy keresni, hogy beírod a keresőbe: la ink letöltés + a megosztó oldal címe, ahonnan letölteni szoktál (pl. megaupload). Nekem ki is adott egy linket, bár ez csak egy rész, és a második évadból, de gyanítom, akkor fent van több is.


*****


Vagy próbálj epizódokra rákeresni. Pl. la ink s01e01, vagy az epizód címét írd be.


Esetleg szedd le angolul + felirat.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, köszi, mármint az utolsónak, de ez sajnos angol. És ezeken az oldalokon általában nincs fent amiket keresek, vagy ha igen, akkor más nyelven. Torrentet kerestem, sehol sincs. Csak egyetlen egy torrent oldalon 9 db rész, és ennyi!

Google-be meg ezerféle képpen írtam már be (s01, pontos címek...s tb.) egyszerűen semmi. Csak angol.

Hát, akkor nem is reménykedek, nem lesz meg. :(

2011. jan. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!