Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Family Guy-t a Mézga Családr...

A Family Guy-t a Mézga Családról koppintották?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Még véletlenül sem..Semmi köze a kettőnek egymáshoz.Még a téma sem az..Nem beszélve arról,hogy a Mézga család csak nekünk magyaroknak jelent valamit.A külföldiek,főleg az amcsik soha nem is hallottak róla..
2011. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem inkább Simpson család és South Park koppintás.
2011. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kubában adták a tévében, és sztem a kubai tévé még Floridában fogható volt, úgy pl. nézhették.
2011. jan. 23. 13:59
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
És szeritned mit koppintottak femiligájék a Mézga családból? Hogy egy családról szól?
2011. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"És szeritned mit koppintottak femiligájék a Mézga családból? Hogy egy családról szól?"


Hát először is az, aztán meg:


Kísértetiesen hasonlít az intrója, ott is cirkuszi mutatványokat ad elő a család, csak ugye a Family Guy-é rövidebb, mert már modernebb korban készült.


Tud beszélni a kutya és főleg Stewie-val beszélget


Peter Gézához hasonló jellemmel rendelkezik.


Quagmire neméppen egy Máris szomszéd, de eléggé fura.


Stewie olyasmi jellemű, mint Aladár

2011. jan. 23. 17:05
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

ne keress hasonlóságot mert nincsen..Semmi köz e egymáshoz.

HA végig nézted volna a riportot a srácról aki az egész family megalkotója,megálmodója,rájössz,hogy csakis az életből meríti az ötleteket,és nem a mézgáéktől..

2011. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

"Tud beszélni a kutya"

Ja. A Mézga család előtt SEHOL nem láttunk ilyet. Azt nem is értem, hogy miért fontos, hogy főleg Stewieval beszélget.


"Peter Gézához hasonló jellemmel rendelkezik."

Szerintem annyira azért nem. De amúgy ezek a jellemek megint nem zsámítanak túl eredeti dolognak.


"Quagmire neméppen egy Máris szomszéd, de eléggé fura."

Ez szimplán hülyeség szerintem. Mindkettőben van fura szomszéd. Ej.


"Stewie olyasmi jellemű, mint Aladár"

Ennek van még a legtöbb értelme, de legalább annyi eltérés is van, mint hasonlóság.

2011. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

"Kubában adták a tévében, és sztem a kubai tévé még Floridában fogható volt, úgy pl. nézhették."

Ugyan ezt miből gondolod? a hasadra ütöttél? Egyébként te hány szlovák,vagy osztrák csatornát nézel a sok közül ami nekik van??hiszen elvileg mi is tudjuk fogni..

2011. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Ugyan ezt miből gondolod? a hasadra ütöttél?"


Nem, a Mézga Családból néztem egy részt a YouTube-on és az kommentek között szerepelt egy kubai menekült aki azt mondta, hogy amikor még gyerek volt Kubában, mindig nézte.

2011. jan. 23. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Istenem!!! KUbában nézte valaki mert gyerek volt..És ebből arra következtettél,hogy a Family guy megálmodója Floridában látta???
2011. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!