Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az, hogy vv Laci agresszív?

Mi az, hogy vv Laci agresszív?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tünik,h az Alek fanoknak hírtelen ez a véleményük,miután a kihívásnál Alek ezt mondta!épp olyan,mint Gigire ráragasztotta a színésznő jelzőt,és akkor hírtelen sokaknak színésznő lett!tisztában kéne lenni vele,h mit jelent,h vki agresszív!
2011. jan. 23. 21:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%
Ezeknek nincs saját egyéniségük és véleményük, ezért azt gondolják, amit mások kitalálnak. Az agresszív azt jelenti, hogy dührohamai vannak, néha akár meg is ver valakit csak úgy.
2011. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az, és nem Alekosz miatt, hanem a mai adásban volt pl. amikor Olivérnek mondott valamit a kiválasztás után, (amikor Olivér mondta mi a szitu), és mondta Laci, hogy ezt még megbánjátok, ha nem bent akkor kint. Nézd vissza valahol ezt a videót, ha nem láttad, mert az nekem nagyon agresszívnek tűnt.

Meg már máskor is voltak ilyen dolgai, bár akkor megértettem ha esetleg valami olyan szituáció volt, meg akkor nem ennyire, de amúgy Ő MAGA is azt mondta ma hogy agresszív.

2011. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Na csak kiírtad ezt a kérdést? Az első válaszoló megmondta a frankót, ami az agresszival kapcsolatos és sz jobban illik Lacira mint Évára. Bocs de Laci mostanában mindenre szinte azt reagálja, hogy "na gyere ki a hóra" legalábbis ezt reagálná, ha nem lenne szabályellenes ütni a másikat. szal Laci idegbeteg és kész.
2011. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szintű agresszió mindenkiben van, most rá azért mondja ezt mindenki, mert elege lett a benti dolgokból, és kiakadt, és mondott néhány olyan mondatot, amit tiszta fejjel nem biztos, h kimondott volna.

Ennyi erővel Alekosz is agresszív, mert felborította Lacit székestül, meg mindenki agresszív, aki a bentléte során mondott olyasmi, aminek ilyen tartalma van.

2011. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

trolololo


Szóval mivel Alekosz mondja, ezért hajtogatják mások is? :'D

Nyilván semmi köze ahhoz, hogy amikor Alekosz VÉLETLENÜL fellökte, akkor majdnem szanaszétverte a fejét, meg hogy ilyeneket mond OLinak, hogy ha nem bent, akkor majd kint megkapják a magukét (ami egyébként végtelenül szánalomra méltó szöveg volt), meg ahhoz, hogy látszik a fején meg az egész viselkedésén, hogy bármelyik pillanatban felrobbanhat.


Szóval el kell keserítselek. Ha valaki nem tudja mit jelent az, hogy valaki agresszív, az te vagy. Mert mindez amit itt leírtam kimeríti az agresszív viselkedés fogalmát. És ez már hónapok óta folyik, nem most lett hirtelen mindenkinek agresszív. :'DD

(Ja, ha valakinek folyton dühröhamai vannak, az nem feltétlen agresszív, hanem simán gyenge idegzetű, idegbeteg. Szóval enyhén keveritek a dolgokat. Elfolytott agresszióról például gondolom még soha nem hallottatok, pedig elég kellemetlen dolog.)

2011. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

amúgy nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed, hogy mert alekosz mondta...

gigi szinésznő bmeg ezt csak a vak nem látja, ahogy pl előadja a szende szüzet, közben meg a neten csak úgy jönnek mennek róla a képek videók.

Laci meg uncsi és agresszív.

szerintem Laci simán kiesne akárkivel szemben. Kivéve Zsófit.

2011. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

22:05


Alek borítgatását nem vágom hogy hoztad ide, tekintva hogy véletlen volt. És nem. A többiek közel sem olyan agresszívek, mint Laci. Mindenkiből kijön néha az a gresszió, de senkire nem jellemző az a konstans, mélyről jövő agresszivitás, ami Laciról lerí.

2011. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az Alekosz Laci fellökést azért hozta ide mert véletlen volt egyértelműen véletlen vol Alekosz részéről, Laci viszont már akkor majdnem agyoncsapta.

Az is a kavarógép Anikó miatt volt.

2011. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a lökés mutatja legjobban, hogy Laci mennyire agresszív: ha engem fellök valaki, és tudom, hogy krvára véletlenül csinálta, leszarom. Megmondom neki, hogy segáz, tán még röhögök is. Nem állok neki hőzöngeni, meg gúvadt szemekkel magyarázni, hogy ÉN MÁRPEDIG SENKITŐL NEM TŰRÖK EL ILYEN BECSÜLETSÉRTÉST ARGARGH!!!444
2011. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

kérdező: nézed mostanában a való világot???????

szerintem nem Alekosz miatt gondolja hirtelen azt mindenki, hogy Laci agresszív, hanem mert TÉNYLEG agresszívan viselkedik. Nekiront embereknek, mindenkit "kihív a hóra", eddig meghunyászkodva játszotta a jótakaró szerepét, de mostmár olyan sok ideje vannak ott, hogy valódi énjük fel-felburjánzik mindenkiből.

2011. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!