Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mire megy a hatos...

Szerintetek mire megy a hatos a négyes ellen a VV4-ben?

Figyelt kérdés
Én személy szerint úgy gondolom, h bennük nincs olyan erő, mint a 4-esben (Oli, Alek, Éva, Szandika), és a hatos szinte csak kényszerből alakult meg. Én Olivéréknek drukkolok, Ti?
2011. jan. 24. 12:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire. :) Már egy nap után látszódott, hogy széthúznak, Jerzsy nem is igazán akar ott lenni, csak Gigi miatt kényszernek érzi, Béci vitázni fog Zsófval is, legalább is előzetesbe úgy láttam, hogy nincsenek mégsem annyira jóban. Annyira nevetségesek, azt hiszik erősebbek, mert többen vannak, pedig nem. Egy másik kérdésnél olvastam egy kommentet, és tök igaza volt, nem a mennyiség, hanem a minőség számít! És a 4-esnek az öszes tagja erős, népszerű, míg a 6-os...hát hanyagolható. Ki akarják választani Évát, megtehetik, aztán meglátják mire jutnak vele. Hisz Éva választ magának ellenfelet, és nyílván közülük fog, szóval ők sem ússzák meg. Arra meg nincs garancia, hogy Éva fog kiesni, eddig 2-szer lazán visszament már. Aztán lehet, hogy a következő kiválasztásig el sem jutnak, felbomlanak.
2011. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Arra megy, hogy a 4-es méginkább összezár! Nem olyan szilárd az a kötelék ugyanis közöttük, mint amilyennek tűnik. Mindenkinek volt már konfliktusa a másikkal. Ez is végsősoron az erőseknek lesz jó.:)
2011. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Konkrétan azt érik el vele, hogy most hatalmas széthúzás van a villában, és akármit mondanak ezt ők okozták, mert a négyes eddig is jóban volt, de nem volt ilyen kettéosztás, a hatos most ezt csinálta. Szánalmas.


A hatosból egyedül Béci aki erős. Évát valószínüleg ki fogják választani, és sajnos szerintem kint is marad Gigivel szemben (mert szerintem őt választja majd, vagy Anikót), mert Gigire szavaznak majd a Béci szimpatizánsok is.

Szóval igen, Évát ki fogják szerintem ejteni, de a négyes többi tagját nem, ugyanis sokkal erősebbek náluk. Egyedül Bécinek van esélye a négyes tagjaival szemben.

Én azért drukkolok Évának!!! És Alekosznak, ők a legjobbak!

2011. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Ugyis a nezok szavaznak.Utalom az Oliver bandat,hazug ketszinu reszeges idegesito fergek patkanyok .
2011. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%

Mondjuk az utolso hozzaszolason jot nevettem:-)))))

Szerintem kicsit tagabbra kene nyitni a szemedet. Hazug??? Ketszinü??? En se Szandikat, se Olivert, se Alekoszt nem lattam meg annyit masok hata mögött beszelni, mint mndjuk a Zsofikat, meg Gigiket, Anikoval az elen. Az italozasrol meg annyit, hogy nem is olyan regen meg Beci ordibalt beb..szva egy videon amit neztem, es Aniko reszeg jeleneteiröl inkabb ne is beszeljünk. Szarkavarasrol meg csak annyit, hogy a Szandika Aniko vitat Zsofika indukalta, az Eva ellen iranyulo balhekert pedig eleinte Oliver, ö mar nem, Gigi viszont az elejetöl folyamatosan okolhato. A hatos nagy embere Laci, pedig viszi a primet, ami a ketszinüseget illyeti. Benne igazan nagyot csalodtam. Gyengek mint a harmat, ha ki is küödik Evat, viszi magaval Gigit vagy Anikot, es szerintem visszamegy, ha nem, akkor sincs veszve semmi, mert a Szandika, Oliver, Alekosz önmagaban olyan eröss, hogy max Beci ejtheti ki barmelyiküket, de ez sem tart mar sokaig, mert Beci sem esett messze az almafatol, es lassan mindenki rajön erre.

2011. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Éva kemény alkoholista, aki be akarta csempészni a villába az idegnyugtató gyógyszereit, de elvették tőle. Be fog kattanni, már most is elvonási tünetei vannak, azért vedelte be az egész konyakot. Egész nap inna, de nem teheti. És persze füstöl is, rengeteget.
2011. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szandika primitív, de bizonyos etnikum imádja az ilyeneket és majd rászavaz. Aki látta már a délután Belevalót, az tudja, hogy ez az új MAUNIKA SAU! Egyénként kacsaszájúkámnak már apad a szája.
2011. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
azt, hogy a negyes fog nyerni.Mert ki is van a hatosban?Jerzsike, aki már távolodik is tőlik, Zsófi, akit most Alekosz úgyis kint fog hagyni.A fő-fő szarkeverő, kétszínű Anikó, de ő is jelentéktelen, nem beszélve Laciról, aki egy igazi nyomorék.Aztán ott van még a lófejű Gigike, akit remélem, Szandika kivisz párbajra, és kint is hagyja, meg az ősbunkó Rácz Úr...:-)
2011. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Utolso valaszolo. Hihetetlenül jol megfogalmaztad a gondolataimat:-)
2011. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
Akkor nem vagyok egyedül:-) Bár szerintem minden normális emberkének ez a véleménye:-)
2011. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!