Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltak a való világ...

Mit gondoltak a való világ 6-os csoportjáról, és a kialakult feszültségről a 2 csapat között? Mennyire volt igazságos a felháborodásuk a 6-os csapatnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyiból igazuk van, hogy Ők az eleje óta jóban vannak, míg a hatos fogat most csak taktikából, kényszerből kovácsolódott össze, így ez nem őszinte, hanem egy mondvacsinált sz@r! Ja, meg most ahogy elnézem, tartott fél napig a nagy összetartás! :DDD
2011. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos volt a felháborodásuk, habár nem egyértelműen az aznapi eseményeknek szólt, hanem kimondatlanul is annyira feszült volt már a viszony, hogy ez volt az utolsó csepp a pohárban.

Én megpróbáltam magamat a helyükbe képzelni, hát, baromi nehéz lehet. Ingerszegény környezet, nincs óra, kicsi helyen vannak összezárva. Habár mindenki a pénzért ment be, de nem erre gondolnak a nap 24 órájában (kivéve talán Oli). Nekik a legnagyobb megoldandó feladat, hogy együtt kell élniük, és alkalmazkodni a többiekhez. És a 4-es csapat ebben egyáltalán nem partner, egy pillanatig se tolerálják a többieket. Oli is csak akkor várja ezt el, ha saját magáról van szó. Például a tisztaság. Szerintem Gigi szó nélkül kitakarítana minden nap, mert ilyen természet, de az mindenkinek sok, hogyha valaki saját maga körül nem tud és nem is akar rendet tartani. Zuhanyzás után feltörölni, kiszedni a hajat a lefolyóból, az edényt berakni a mosogatóba, szennyes ruhát nem széthagyni. Ha valaki lakott már együtt idegenekkel kollégiumban vagy albérletben, az tudja, hogy ez milyen zavaró tud lenni. És ott ez napi feszültséget generál, ami folyamatosan gyűlik. A másik a folytonos ivászat és bulizás. Sokszor hajnalig tivornyáznak négyen, és tojnak rá, hogy a többiek aludnának. Napközben aztán nekik áll feljebb, hogy ők aludnának, mindenki legyen csendben.

Ha csak az a bírósági történet lett volna, akkor nem lett volna ekkora balhé belőle. De ez a benti helyzet már kezdi mindenkiből kihozni az állatot, és teljesen kifordulnak önmagukból.

2011. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolso valaszadoval reszben egyet ertek, viszont az együtteleshez nem csak a rendre, a tisztasagra, es az alvasi szokasok össze egyeztetesere van szükseg, hanem alapvetö emberi normak betartasara is, peldaul az öszintesegre, arra, hogy nem beszelek ki masokat, nem tamadok jogtalanul mindig ugyanarra az emberre, mert irigy vagyok ra, vagy mert csak szimplan erössebbnek esejesebbnek latom magamnal. Empatikus vagyok, es nem csak papolok a tiszteletadasrol, hanem meg is adom a tiszteletet, es elsösorban megbeszelni probalom a dolgokat, es nem vadolok, ordibalok. Ez egy jatek. A taktika resze ennek a jateknak, hiszen eleg nagy a tet, es nem haverkodni mentek oda ezek az emberek, de lehet tisztessegesen is jatszani, es tisztessegtelenül is. Mondva csinalt okokkal egyetlen szemelyre raszallni nem tisztesseges. Egyebkent a Jerzi nagyon öszinten beszelt, emikor elmondta kinn a többieknek, hogy miert lett partatlan. Lehet, hogy kicsit felti is a poziciojat, de szerintem öszinten nem akar olyan melle allni, aki nem all hozza annyira közel, es nem akar segget csinalni a szajabol.
2011. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!