Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek kezd unszimpatikussá...

Soulpower kérdése:

Kinek kezd unszimpatikussá válni VV Béci?

Figyelt kérdés
Mikor bejött és röhögött nagyon csipáztam, de mostanra már k*rvára kezdi "ellökni" magát tőlem, sőt engem már kifejezetten idegesít az a "savanyú arca", meg amit Oli mondott ma neki az is g*cire igaz volt.
2011. jan. 30. 20:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%

Na nehogy már hogy az Olivérnek adjunk igazat. Minek kell felzabálni a másik kajáját?? Ők el dzsakudziszták a dellát akkor egyék azt.

Ja jó is lenne ha úgy lenne , hogy elfogyott a kajánk, nem baj ott a másik. Ájjon már meg a menet.

2011. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is egyre kevésbé szimpatikus pedig nagy kedvencem volt sokáig.

Vagy az agyhalott fejét kell bámulni, vagy direkt keres magának valamit amibe beleköthet, és ő jöhet ki belőle jól.

Meg ez a kib@szott nagy magabiztossága is idegesít. Miért hiszi, hogy ő bárkivel szemben visszamenne? Milyen szavazatokra számít? Most mondanék valamit, de nem lehet...

2011. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
42%
Igazad van első.Majd nem tudom,hogy viselkedett volna az Olivér ha a másik csapatból valaki felzabálta volna az ő kajájukat.Nincs is min csodálkozni,hisz az állítólagos legjobb barátja pezsgőjét is megitta,és mellesleg azt hazudta Alkesznak,hogy a Béci bontotta fel.
2011. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Az Oli-sat nem erre értettem, hanem amit mondott a Bécinek az a szabály szerinti élete vagy nemtom engem már ez is idegesít(de nemcsak ez) és ebbe adtam neki igazat amit mondott, mert szerintem igaza volt. Az meg hogy elette a kaját.. azért ne hogy már egy kib*szott k*rva vajkrémen idegeskedjen b*zdmeg mert akkor vagy unatkozik vagy valami intézetbe érzi magát ahol b*szott szabály szerint élnek.

A szabályok akkor jó szabályok ha megszegjük őket :d

2011. jan. 30. 20:28
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

20:26:


Első vagyok: Épp ez az, hogy milyen dolog volt már az is hogy az Alekosz pezsgőjét megitták, aztán a Bécire akartálk fogni... MEG MÉG A GIGIÉT IS MEG akarta inni.

2011. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
DE EGYET MOST KÉREK B*SSZÁTOK MEG, NE AZZAL FOGLALKOZZATOK MÁR HOGY ÉN MIT GONDOLOK ÉS HOGY MIT MONDOTT AZ OLIVÉR AZT CSAK ODA ÍRTAM.NEM AZ VOLT AZ AZ ELK*RT KÉRDÉS
2011. jan. 30. 20:30
 7/37 anonim ***** válasza:
28%

"A szabályok akkor jó szabályok ha megszegjük őket :d"


első vagyok: Nem csodálom hogy az Olivér pártját fogod, hogyha ilyen felfogásod van.

A szabályok azért vannak hogy megtartsuk őket, nem azért hogy megszegjük. És a Béci azért ilyen szabály szerető: Mert megtanította az élet gondolkodni. Neki nem volt ám hotel, meg egyébb luxus dolgok.

2011. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Na elmondta Olivér hogy néha szeret a KINTI ÉLETBE is nem foglalkozni a semmivel, csak jól érezni magát. Ez bűn? és most jöhet hogy ez milyen dolog meg hűűha, ebből nem volt vita, nem tudom mért olyan g*ci dolog hogy meg itták jó persze nem valami jó, de akkor is.. Csak jól érzik magukat, Nem azért ment be senki(sztem) hogy most össze nyaljak és jóba legyek mindenkivel, ÉS IGEN SZÍVESEBBEN NÉZEM OLIVÉRÉK ÁLATKODÁSÁT, MINT AZOKAT A SAVANYÚ SZERENCSÉTLENEKET
2011. jan. 30. 20:34
 9/37 anonim ***** válasza:
71%
nekem sosem volt szimpatikus :P
2011. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
De ne Oli-ék legyenek a téma, hanem a kérdés. köszönöm
2011. jan. 30. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!