Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem vettetek eszre hogy...

Nem vettetek eszre hogy Balazzsal egyutt az egesz RTL inkabb az Oliver banda partjan all es ugy vagjak ossze a musort is hogy a tobbieket negativan allitsak be?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Én is Olivér banda párti vagyok. ☺
2011. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van?Inkább nézz értelmesebb műsorokat,ettől csak pusztulnak az agysejtjeid.
2011. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már tudjuk előző, hogy neked mért pusztulak ennyire
2011. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves elso,nem a kerdesre valaszoltal!
2011. jan. 31. 18:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tényleg észre lehet venni.Az a baj,hogy valakiknek ez annyira tetszik,hogy képesek trágár módon írni a többi v.lakóról.Saját magukat minősítik!Én nem kedvelem az Oliékat,de soha nem szidtam őket!Lehet valakit kedvelni,de a jóizlés határát be kéne tartani.Nem áll szándékomban senkit leminősíteni,hisz nem ismerjük egymást!!
2011. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:56"


Veled ellentétben nem nézek ilyeneket.Kösz,de inkább a Spektrum vagy a Comedy Central.

2011. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mivel eddig nem volt veszekedes, mutattak mindenkit rendesen. most a Beci csapatanak is elojott az igazi enje, es elkezdodtek a vitak. Oliver csapata sok marhasagot csinal, amit mutatnak is. a Beci csapata az vagy takarit, mos, foz, vagy Olivereket hordja le, es ezt latjuk.
2011. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

18:19 Jah hogy ott tanultál meg ennyire jól következtetést levonni. gratulálok. AMúgy nem szoktam nézni a valóvilágot, néha belenézek ha ráérek, de nem vagyok rajongó. Mellesleg a comedy central a legpuruttyább csatorna ami létezik, tehát nem javítottál most magadon.

Amúgy mikor növik már ki az emberek ezt a "ha természet filmet nézek, akor már olyan okos vagyok, hogy le kell néznek a többi NORMÁLIS embert"?

2011. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
utolsó: Vannak ilyen "normális" emberek. Csak azt nem értem, hogyha nem szereti a VV-t minek jön ide?? pff
2011. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!