Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem illegeti és...

Csak szerintem illegeti és mutogatja magát (pl a zuhanyzás közben) Anikó Olivérnek?

Figyelt kérdés
Szerintem Anikó a legnagyobb r*banc, nagyon jól tudja, hogy Olivérnek van barátnője, de azért mutogatja a mellét neki, ha TÉNYLEG azt akarta volna, hogy hagyják békén zuhanyzás közben, akkor letakarta volna a mellét/p*csáját törölközővel, de ő még szándékosan el is kezdte igazgatni a melltartóját... persze úgy állítja be, hogy ő csak poénkodik, de szerintem szándékosan fel akarta magára hívni a figyelmet.
2011. jan. 31. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem először Ő volt a kedvencem, de már a Béci

Amúgy igazad van, utánna meg Ő van megsértődve,

hogy az Olivér 5 lépést szeretne minden lánnyal tartani.

pff. Tényleg nem normális az Anikó.

De az Olivér akarta, ezt ne tagadjuk le, nem az Anikó, ha figyelembe vette volna hogy van párja nem áll le az Anival

2011. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen úgy tűnik,de ha Oli hűséges...!Amúgy meg nem ettől k..va valaki.Nemhiszem,hogy komoly lenne ez az egész!!
2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem k-t írtál,de a lényeg ua!
2011. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem egy nagy r*banc....
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem poen volt (mert Aniko vallasa szerint igen)
2011. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szándékosan csinálja.
2011. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Béci hűséges volt, Király L. Norbit Keresztes Ildikó megállította. Olviér már meg is csalta a barátnőjét, érzelmileg, az még rosszabb!!!


Ha van esze Enikőnek kidobja Olivért. Jó nagy szívás lenne neki, ha kiesne a párbajról és még a "szerelme" is dobná. Nem egyenes ember.

2011. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!