Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Alekosz játsza az eszét?

VV Alekosz játsza az eszét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem

Miért gondolod?

2011. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
...mert egyre jobban erőlteti az egészet amit csinál a villában!
2011. febr. 2. 20:46
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az egyik legmeghatározóbb egyéniség a villában. Mi lenne az összefoglalókban, mi lenne a NekedValóban, mi lenne a BeleValóban ha csupa Laci és Leonidasz no meg Zsófi élne odabent?
2011. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem, ő ilyen. Eddig is ezt csinlta, ha nem vetted volna észre. Minden "új" nőre kiveti a hájóját. Az lett volna a furcsa, ha most kihagyja ezt.
2011. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ő az utolsó a villában aki játszaná az eszét.
2011. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
NEM EGÉSZEN ÚGY VAN SZERINTEM AHOGY ÍRJÁTOK......szerintetek van ilyen alak még egy legalább?az csoda hogy még egy nő sem köpte még le! most pl mi lenne ha villából valamelyik nő beleszeretne ő pedig mindegyikkel flörtölne és játszana annak az illetőnek az érzelmeivel!semmit se lehet észrevenni rajta azóta hogy állítólag Évibe beleszeretett nő pedig nem úgy érez..ha ő nem lesz az övé majd próbálkozik a másiknál...
2011. febr. 2. 21:13
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy te lány vagy-e vagy fiu... De miért, nálad nem így van? Ha próbálkozol valakinél és nem jön össze, akkor soha többé nem próbálkozol senkinél sem? Dehogynem!
2011. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát ez egy nagyon buta komment volt, ne haragudj. Ha az Éva viszonozta volna az érzéseit, akkor nyílván nem kezdene ki közben más nővel, de mivel ővele sem jött össze semmi, továbblép. Szerintem ez a normális dolog, én is így tettem volna. Mármint nem teljesen így, mert ő aztán minden nőnemű lénynek udvarol, de én is biztosan továbblépek, és nem rágom magam továbbra is Éván.
2011. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Most hallottam a tv-ben,hogy kinnt van neki jegyese!Hát nem tudom ezek után mit gondoljak...
2011. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az csak egy bulvárcikk, én is hallottam a tv-ben. Ezeknek meg a fele sem igaz, csak azért írogatják, hogy érdeklődést keltsenek. Én ismerem személyesen Alekoszt, anyósom és az anyja jóban vannak, és nincs neki semmiféle jegyese. Ha ez tényleg így lenne nem 2 hónap után pattant volna ki ez.
2011. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!