Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem vallja be Olivér...

Miért nem vallja be Olivér sosem, hogy ő csinálja a csínytevéseket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Mert egy gerinctelen féreg, aki mindenkit játéknak tekint (még az állítólagos barátait is) és nem riad vissza semmitől sem.


Aki nem vette volna észre, azzal közlöm, hogy a nézőket is tök hülyének nézi és nem önmagát adja, hanem azt amit a "nép" látni akar.


A cirkusz megvan, már csak kenyér kellene...

2011. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább azon csodálkozok, hogy mit keres egy olyan ember abban a szánalmas műsorban, aki régen tök jó fej volt és a Megawatt műsorvezetője volt. Szomorú, hogy idáig süllyedt. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de arra nem tudok, mert kb 2 percet láttam belőle, azt is csak azért ,mert ledöbbentem, hogy bent van az Olivér...
2011. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

10:47


Tehát két percet láttál a műsorból, de ledöbbentél, hogy Oli idáig süllyedt. Honnan tudod, hogy meddig? :'D


(Na, pont ezért bírom ezeket a klassz megmondóembereket.)

2011. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva:

Nyilván azért, mert a csíny egyik lényege, hogy az illető ideges legyen. Ha pedig nem tudja kin levezetni a dühét, akkor nyilván még idegesebb lesz.

Azt hittem eléggé nyilvánvaló.

2011. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert egy gerinctelen féreg. Egyre jobban utálom. Nem is csodálom, hogy Laci tökre kiakadt.
2011. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

11:24


Ugy tudok rohogni ilyenkor. El se hiszitek.

2011. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na de mikor már az illető mást okol miatta miért kell abban a tudatban hagyni?Ezek szerint tényleg csak ál-barátságokat köt,mert a kinti életben úgyis megtudják majd,hogy ő a ludas ezekért,és akkor már nem fogja érdekelni mit gondolnak róla.
2011. febr. 3. 11:29
 8/17 anonim ***** válasza:

10:47es vagyok


Nem vagyok "klassz megmondóember". :) Az "idáig süllyedtet" pedig magára arra mondtam, hogy képes szerepelni egy ilyen műsorban. Ugyanis jó pár évvel ezelőtt még Megawattos korában el se tudtam volna róla képzelni, hogy bemenne egy ilyen helyre,de ezek szerint az évek őt is megváltoztatták.

És nem, nem szoktam a tv-műsorokat leszólni, ha valami nem tetszik elkapcsolom, sőt legtöbbször be se kapcsolom a tvt. Mindenkinek szíve joga, hogy mit néz, csak ez most kijött belőlem. Ne haragudj.

2011. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
53%
miért kéne bevallania?
2011. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, mert aki a fenséges Megawattot vezeti, az nem süllyedhet le ilyen mélyre. Ugye viccelsz? Még ha a Mindentudás egyetemében előadott volna, és utána költözik be, megérteném, de így?
2011. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!