Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vámpírnaplók történet?

Vámpírnaplók történet?

Figyelt kérdés
Tudna valaki egy olyan oldalt belinkelni ahol vámpírnaplók történet van Tudjátok olyan mint egy blog. h valaki kitalálja a történetet. amit pl: én írnék és feltenném valahova. na nem tudtam fogalmazni. Tudtok ilyen oldalt?
2011. febr. 3. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt több történet is van, a menüből elérheted őket. A legtöbb 1-2 fejezetes, és nincs befejezve. Az itteni történetek nagy részét különböző rajongók írták.


[link]


Itt egy hosszú, folytatásos történetet találsz, nagyon jó, az egyik legjobb. Minden héten szerdán van új fejezet, eddig 25 fejezetes, az első évad után kezdődik a sztori. Továbbá van még 2-3 rövid történet, illetve 1-2 fejezetes is, mind ugyanattól az írópalántától :)


[link]


Illetve még ez az oldal, ezt még nem olvastam, csak beleolvasgattam. Oldalt találsz több már történetet is.

2011. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. febr. 3. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ezeket "fanfiction"-nek hívják, tehát rajongói fikciók, melyekben a szereplők, és némely cselekmény egy filmből, könyvből, sorozatból vannak, de a történet maga az író kitalációja, természetesen az eredeti műtől független szereplőket is bele lehet venni. Tehát ha beírod a keresőbe, hogy Vámpírnaplók, esetleg vampire diaries fanfiction, több oldalt kiad.
2011. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Serena. válasza:

Szia. Én tudok neked történeteket!

Én is irok párat.

Itt a cime: www.lovethewayyouliebybecca.blogspot.com

www.makemewannadiebysunny.blogspot.com

www.memories-tvdfanfaction.blogspot.com


és az oldalaimon találsz még több fan ficet! ;)

2011. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2011. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló utolsó linkje az én oldalam :)

És májusban belekezdtem egy Delena történetbe is, belinkelem azt is :)

[link]

2011. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! :)

Most indítottam el életem első történetét, és örülnék, ha bekukkantanál, persze csak ha érdekel. Még elég amatőr vagyok, ezért építő kritikáknak örülnék. :)

oldalam: [link]

2013. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 évané válasza:

[link]

Itt is találsz jó párat, és még ma is működik az oldal.

2014. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!