Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tökre megijedtem, hogy szandik...

Tökre megijedtem, hogy szandika kimegy a villából. :O. Ti?

Figyelt kérdés
bunkó válaszokat ne!!
2011. febr. 3. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
én nem.
2011. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Örültem volna neki, de sajna nem igaz!
2011. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ugye a te IQ szinted is annyi, mint neki?
2011. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Valami ilyesmire mondják, hogy "bunda", kivételezés. Ha a szabály azt írja , hogy kizárás, akkor azt kell tenni. Vagy most visszamehet az a csaj is, aki dobálózott? Az is provokáció miatt volt...

Sajnálom, hogy nem ment ki.

2011. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

20.15-össel teljesen egyetértek!

Zsuzsit vissza!!!!!!

2011. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem igazán hasonlítanám ahhoz Szandi viselkedését, hogy valaki hajlamos bármikor kárt tenni a másikban.


Amúgy ja, SZandika nem egy észlény, de érdekes módon a legtöbb butával szemben nem is tartja magát okosnak (Jópár egyéb villalakóval ellentétben), és az is meglepő, hogy olykor erkölcsi vagy csak szimplán józan paraszti észt kívánó témákban mennyire bölcsen(!) tud nyilatkozni. Meg tán rosszindulat is benne van a legkevesebb (GOmbi és Jerzy meleltt). Szóval aki mindezek mellett képes azon lovagolni, hogy nem okos, annak gratulálok. Még SZandinál is hülyébbnek és ostobábbnak tartom.

2011. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Én örültem volna.

Mi az,hogy előszötr kirúgják,aztán kap egy második lehetőséget?

A Tepsiszájú nélkül sem lett volna gyengébb a műsor,mint vele.

2011. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ijedtem meg. :)) De nem örültem volna, te igen?
2011. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem összehasonlítani kell, hanem azt érvényesíteni, hogy a szabály az szabály. Mindenkire vonatkozik, be kell tartani, azért van. Ha legközelebb más hibázik, kizárják, joggal érvelhet a Szandika kivételezésével. Akkor ennyi erővel más se vegyen részt a feladatokban, úgysem lesz következménye.
2011. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Meg nem ijedtem mert én azt hittem csak elhitetik vele, azzal a céllal hogy észbe kapjon. Végülis majdnem ez is lett. Bírom Szandikát mert bár nagyon közönséges néha, de nem rossz lány, ő nem kavarja a kakit, és nem rosszindulatú.


Az meg hogy Zsuzsi és ezt összehasonlítani... pff. ugyan már. Nevetséges. Két teljesen külön kategória.

2011. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!