Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha Szandika kaphatott még egy...

Ha Szandika kaphatott még egy esélyt, akkor Zsuzsi miért nem kapott?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért mert Zsuzsi a társai testi épségét veszélyeztette. És ő azért tette azt, amit tett, mert haza akart menni.

Szandi ezzel szemben nem bántott senkit, egyszerűen csak ellustult.

2011. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdem én,mindamelett,h kedvelem Alekot,h őt miért nem zárták ki?Amikor Lacit fellökte?Lényegtelen,h amiatt,h ő szemléltette csak a dolgokat.Nem egyszer lökte meg,hanem töbször.Ha Oli nem húzta vna arrébb Lacit,akkor szétb...a a fejét.Akkor mit mondott vna?Azt,h én csak jópofáskodtam,csak szemléltettem?Tényleg érthetettlem.Ő is veszélyeztette a testi épségét.Akár miért is tette.
2011. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ezen kell rágódni, meg össze kell hasonlítgatni a Zsuzsi esetével. Zsuzsi bevadult, mások épségét veszélyeztette, és amúgy is ki akart menni. És ez nem hasnlítható össze azzal, hogy Szandika egyszerüen csak nem vett részt a programokban. Persze mindkettő szabályszegés, de van köztük különbség. Nem védeni akarom Szandikát, mert már nekem is elegem volt abból, hogy így viselkedik, de meg lehet érteni, hogy mért kapott esélyt. Alekoszt meg tényleg ne keverjük már bele. Igen fellökte, és akkor mi van? Csak egy szerencsétlen véletlen volt, semmi több, és csak egyszer lökte fel. Nem volt benne rosszindulat, ilyen megesik. Az meg már a Laci agressziója volt, hogy emiatt legszívesebben nekiment volna. Normális ember ezen nem kapta volna fel így a vizet.

Aki meg nem tud különbséget tenni ezen szituációk között, igazán sajnálom.

2011. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindent leírtak előttem...

Zsuzsi-Agresszivítás miatt lett kizárva

Szandika-Lustaság miatt...

Na sztem érthető a különbség! :D

2011. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg azokat sajnálom,akik nem értik azt meg,h akárhogyis,de veszélyeztette a testi épségét.Ahhoz meg külön gratulálok,h te tűrnéd,h egy hónap ismeretség után vki rajtad szemléltessen vmit,úgy h akár véletlen is,de fellök!Minden normális ember bepöccent vna,és elmondta vna,h nem tűri.hisz nem jókomák,meg nem a s...éből rángatták elő,h jópofizzon.Ha agresszív lenne,nem tudta vna magát v.fogni,és megütötte vna.De,ha te másh látod,hát tiszteletben tartom,ez az én véleményem.Egyébként csípen Szandit,de amiket csinált,nem igazán volt jó,de megérdemelt még 1 lehetőséget.Ha meg úgy nézzük,ezekután lehet lesz,aki majd nem tartja be a szabályokat,merthát minek is!
2011. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem valójában nem is akarták kizárni.
2011. febr. 5. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, csak éppen erős különbség van aközött, hogy valaki szánt szándékkal, erőszakos viselkedéssel veszélyezteti a másik épségét, meg aközött, amit Alekosz csinált. Rengeteget számít a szándék ilyen esetben. Kicsit gondolkozhatnál is.

Amúgy meg Szandikát valószínüleg tényleg nem akarták kizárni. Eelestek volna egy szavazástól, márpedig abból folyik be a pénz, és mást már nem rakhattak volna be a helyébe.

2011. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint,meg te gondolkodj!Most tényleg oly nehéz megértani,h van aki másh látja?Nemhinémm,h ezen kéne problémáznunk:)Az utolsó mondatoddal viszont e.értek!!
2011. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint,meg te gondolkodj!Most tényleg oly nehéz megérteni,h van aki másh látja?Nemhinémm,h ezen kéne problémáznunk:)Az utolsó mondatoddal viszont e.értek!!
2011. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!