Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4! Én Bécinek szurkolok/druk...

VV4! Én Bécinek szurkolok/drukkolok (szeretném ha ő nyerne)! De viszont sokan vannak akik Bécit utálják a legjobban a villában, miért?!

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 11:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Figyelj, már abból is látszik, ki a népszerűbb a külvilágban a villalakók közül, hogy a vv.hu-n ő áll az utolsó helyen a népszerűséget tekintve. Azt hiszem Béci és Laci. A népszerűséget az alapján aállítják fel a vv.hu-n, hogy melyik villalakó adatlapját nézik a legtöbben. Nézd csak meg: Béci, Laci és Gombi vannak utoljára:


[link] Olivér sokkal népszerűbb, mint Béci. Bár ha Béci mondjuk Gombival menne párbajozni, akkor valszeg visszamenne a villába. De Olivérrel szemben biztosan veszítene a párbajban.

2011. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azért utálják sokan,mert nagyon magabiztos.Szóval múltkor is tök nyugisan kijelentette,hogy ő megy vissza bármilyen párbajról stb stb. Nekem ez nagyon bejön,de sokak nagyképűségnek vélik.Meg maga az ahogy beszél,azért is sokan nem kedvelik.Olyan unottan,lassan,nyugisan beszél mindenről.Talán még egyszer sem emelte fel a hangját. Én imádom ezekért,de sokan nagyon nem.
2011. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Sokszor mondogatja Béci, hogy ő alaphangon ilyen nyugodt embertípus, pár nap múlva viszont kb élő adásban szólja el magát, hogy ő ezért, meg ezért a kinti valós életben már rég őrjöngött volna... Szóval ha valaki csak azért szereti, mert annyira "nyugodt" ember, annak mondom, hogy ez is csak egy "taktika", mert valójában egyáltalán nem ilyen ember. Egyébként szerintem jó taktika, hiszen eléri a célját és ezzel a fene nagy nyugodtságal tényleg "szimpátiát" vált ki az emberekből.


Amúgy Béci a valóságban egy nagyszájú, káromkodós "Rapper", aki egyáltalán nem olyan nyugodt, mint amilyennek beállítja magát, és ezt az ő ismerősei mondták. Mint ahogy Gigiről is azt nyilatkozta pár ismerőse, hogy szöges ellentéte annak a "Giginek", akit a VV villájában alakít, és a valóságban egyáltalán nem házias, soha nem mosogat és egy seprűt nem vesz a kezébe. És ahhoz képest, hogy szexvideókban szerepelt, nagyon jól alakítja a szende szűz szerepét... Ez is taktika, az embereknek szimpatikusak az ilyen nyugodt házias emberek, akik nem keverednek konfliktusba, csak egy baj van, hogy ez nem az igazi Béci és Gigi.

2011. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

én is a Bécinek szurkolok. Emberileg ő áll hozzám a legközelebb. Az Olivérnek undorító a jelensége, meg Évának is. Oké h csinálják a műsort, csinálják is, de ne ők nyerjék meg. Béci érdemelné meg a legjobban azok közül akik benn vannak.

És én azért reménykedek. Mert ha télleg pl egy Olivér nyeri meg a játékot, akkor azt a következtetést kell sajna levonnom, h a valóban csak ilyen undorító módon lehet érvényesülni a világban...

Amúgy meg én azt is simán elhinném h az Olivér beépített ember és így ő nem nyerheti meg, de a végén kap egy szép kis summát az rtltől fizetés gyanánt.

2011. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

kedves Béla drukkerek,

azt szeretném kérdezni - minden rosszindulat, provokálás nélkül, őszintén - hogy mit esztek egy oylan gyereken, aki :

- nem tudja, mi az a Trianon és kb. mikor volt

- mi az eszperente nyelv lényege

-nem hallott az Eddáról (Pataki Attila, tudjátok..)


..stb.


A huga azt se tudja, hogy volt valaha a történelmünkben kiegyezés (tudjátok, 1867,Monarchia ..stb.), és az István a király c. rockoperáról..stb.


Semmiről, de semmiről nem hallottak, nem tudnak... hmm...


Béla a rajongói szerint jó pasi és intelligens. Ez komoly ? (mármint az utóbbi.)

2011. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Sokan az előélete miatt is elítélik a Bélát. Gondolom ti is tisztában vagytok vele.. :D
2011. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
lehet h lexikális tudása = 0-val és egy végtelen egyszerű ember de még mindig többet ér emberileg mint az Olivér meg az Éva.
2011. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Gigi kitűnő tanuló volt.-.-
2011. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy többet ér ?

Mikor ha veszekedésre kerülne a sor, akkor is halkan motyog ? Annyira egyértlmű, hogy mennyire durván lefékezik a hugával az indulatos énjüket. Inkább ordítana egyet néha. Engem annyira taszít ez a taktika is.. Pedig nem élnek kint valami visszafogott életet.


Ne motogyogjon már , hanem mutasson vmi érzelmet a hugával együtt. Veszekedjen,nevessen rendesen ..stb.

2011. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

mért lenne az a jobb aki hangosabb? nem érdekel ki milyen életet él kinn, nem ismerem és kétlem h te is ismernéd őket, max csak benyalod amit szennylapokban írnak vagy másoktól hallasz. én az alapján döntök amit látok.


persze ha most olivér kiviszi és nem a béci jön vissza, akkor már nem fogok senkinek sem szurkolni, mert senki mást nem tartok arra érdemesnek h nyerjen. laci lett volna a következő de ezzel h olivér rászedte h tegye rá jelet, így most hatalmasat csalódtam benne...

2011. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!