Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A való világ stúdiójában...

A való világ stúdiójában szemet szúr mindig a kólás pohár az asztalon mi céljuk ezzel titeket nem zavar hogy ott van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű reklám!
2011. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom, hogy az esetek többségében egyértelmüen több cola van a pohárban, mint amennyi az üvegből hiányzik. :) Először minden alkalommal ezt figyeltem meg. Aztán mostanában már figyelnek rá, hogy hihetőbb legyen. De tuti reklám a célja.
2011. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Január 1-től legális az úgynevezett termékelhelyezés, ami bújtatott reklámot jelent. A műsorban kb. 10 másodpercre megjelenő felirattal jelzik ezt, ha megfigyeled.
2011. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg utalás arra hogy termékelhelyezések találhatók a műsorban. Mielőtt erre lehetőség lett volna, már úgy készítették elő a műsort hogy élni fognak a termékelhelyezés lehetőségéve.

Ez pedig lehet egyből egy burkolt reklám is, nézettségi adatok alapján egymillió fölötti a műsor nézettsége, és a több bejelentkezési spot miatt sokkal több ideig és többen nézik a kólát a műsorvezető mellett, mintha a reklámsávba raknák azt, amiről elkapcsolnak. Mivel a műsor rendjét nem zavarja a termék, de az több percig és többször is látható a műsor alatt, az több emberből fogja kiváltani azt a reakciót hogy az adott terméket ő is fogyasztani akarja.

2011. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jaj hát szegény Balázsnak kiszárad a szája s ok beszédtől... XD DE amúgy egyértelmű hogy reklám céljából van ott mindenki tudja mi az.

De engem nem különösebben zavar, jól elszórakozom vele, hogy azt nézegetem hogy az elején mindig ugyanolyan szintben van a pohárban a kóla mint az üvegben, aztán hogy hogyan csökken XD XD

2011. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván támogatja őket a kokakóla, és ezért ott lehet elől. Mint más műsorokban egy pohár víz. Hatalmas rejtély.


Egyébként nincs több a phárban, mint amennyi az üvegből hiányzik. Többször is voltam a stúdióban, és láttam, hogy kitöltik. (Megfigyeltem, mert én is azt hittem egyébként korábban.)

2011. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Burkolt reklám. A néző tudatalattijára hat. A képernyőn látott termék birtoklására ösztönöz!
2013. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!