Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Valo Világ 4...

Szerintetek a Valo Világ 4 igazi? Www. Hir24.hu/szines/201366/vv-gigi-elszolta-magat-nagyon-kamu-vo lt. Html

Figyelt kérdés
Szerintem igen mert ha az adást falra rögzitett kamerával vették fel,akkor minek rendes kamera, potyára minek használni ? Meg aztán a villa lakók, hogy sirnak (ami igen sokszor elő fordul) fokhagymát tesznek az orruk alá ?
2011. febr. 7. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem elegge kamu... es a sirast is el lehet jatszani.
2011. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
persze hogy kamu, ezt bárki látja aki megfigyeli, azért észre lehet venni mikor egy ember színészkedik, csak megjátssza a dolgokat, és ők nagyon rossz színészek
2011. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

annyi ilyen kérdés volt már de ha még mindig ezen vagytok kiakadva akkor

Igen meg van rendezve mindenki reggel megkapja mit kell csinálnia és hogy kinek kell aznap kiabálnia, sírnia

igazából be sincsenek zárva egész nap jönnek mennek az emberek stábtagok szaladgálnak mindenfelé

2011. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, h nem tisztán úgy van, ahogy ez el van mondva, viszont, nemhiszem h ígyvan h kiadják a szerepeket aztán sírjatok.a Barátokközt meg van rendezve , színészek vannak benne mégsem elég hihető,pl a sírásuk...akkor pár utcai ember h tudna olyan jól színészkedni?
2011. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjátok már azt a videót. Abba is akármit bele lehet magyarázni, főleg annak, aki pont azt akarja kihozni, hogy kamu az egész. Abba gondoljatok már bele, hogy ezt Gigi a társainak meséli, hogyha pedig az egész megrendezett lenne, arról nyílván a többiek is tudnának...szóval nem kellett volna nekik ezt mindania. Hogy lenne kamu az egész? Hagyjátok már... Természetesen itt-ott biztos belóg a kezük, de nem forgatókönyv szerint megy. Én ismerem személyesen az egyik villa lakót, és 100%-ig úgy viselkedik benn, mint kinn.
2011. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 carlos74 válasza:
Szerintem kamu az egész.Azért mert mindenkit lehet ismerni valahonnan.Oli:viva tv,Laci:cool,Éva:havas tanoda.Stb...Miért nem egy kőműves,pénztáros,kertész,vagy szobafestő került be?Azért mert azok unalmasak lennének és nem lehetne őket irányítani.A népnek a polgárpukkasztás és trágárság kell,ezek megadják.Sírós szánalmas banda.Aki börtönbe senyved és látja,az mind azt mondja hogy egy napot se bírnának ki.Nézem ezt a szemetet én is mert rökögök a tanulatlan ingyenélőkön.(tisztelet a kivételnek)
2011. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden meg van játszva odabent.ű

Amikor Anikó rosszul lett a biciklizés közben,le szált a bicikliről és legugolt.Mikor Béci segített neki felállni véletlen megfogta a mellét.Anikó meg egyből odakapott és letolta a kezét.Az egész egy pillanatig tartott.

Ha épp halálomon vagyok mert nem kapok levegőt 3 perc tekerés után,akkor nem azzal törődök egy pillanatra sem hogy hol fognak meg,hanem hogy megfognak és tartanak,hogy el ne essek.

2011. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, miért ne kaphatna oda reflexből?
2011. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!