Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Béci és Zsófi közt is tényleg...

Béci és Zsófi közt is tényleg voltak félre érthető dolgok? (VV)

Figyelt kérdés
Kinek szurkolsz a párbajon?
2011. febr. 9. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Zsófika többször elmondta, hogy odavan Béciért. Azért köztük ez nem olyan szinten ment mint Olivér és Anikó között, bárhogy is próbál magyarázkodni Olivér.

Béci soha nem mondta Zsófinak, hogy "megőrülök érted, olyan gyönyörű vagy", "szerinted mi a szerelem?" vagy "mit érzel irántam, hallani akarom!" És nem is ölelgette meg puszilgatta annyit Zsófit, csak úgy mint egy barátot.

2011. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Így van, Olivér hiába kapálózik, ő messze túlment azon, mint amit Béci csinált.

Bécinek drukkolok, nagyon remélem, hogy ő megy vissza, Olivérből már elegem van.

2011. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi hogy megírtad, mert még csak nem rég kapcsolódtam be a műsorba.

Akkor ez csak egy oldalú volt Zsófi részéről? Mert máshol már olyat is olvastam, hogy Béci mondta Zsófinak, hogy imádja a kis mellű nőket, bár ez abszolút nem udvarlás szerintem.

2011. febr. 9. 23:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, én is Bécinek szurkolok. Milyen ideges volt Olivér a kihíváson végig. Remélem megérezte, hogy rosszul döntött és haza megy.
2011. febr. 9. 23:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem tényleg mondta, hogy a kis mellek szebbek vagy valami ilyesmit, csak kedves volt meg lelket akart önteni Zsófiba. Igazából szerintem semmi nemvolt köztük...ebből is látszik, hogy Olivér mekkora se**fej, mindent kiforgat csak neki jó legyen
2011. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg is lepődtem ezen a mondaton, mert gondolom ha lett volna valami, akkor az folyt volna pont úgy mindenhonnan, ahogy most az Anikó-Olivér dolog.
2011. febr. 10. 00:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Most Olivér azon háborog, hogy Bécinek miért nem hozták fel úgy Zsófikát, mint neki Anikót :D Mert ők egymás mellett feküdtek, egymás szemébe nézve órákig beszélgettek. Talán mert nem lökött olyan szöveget Béci Zsófinak, mint Olivér Anikónak ?
2011. febr. 10. 00:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha emlékeztek még az elején volt,és talán Lilu konfolta fel azt a részt is úgy,h a villa kerítője Olivér.Akkor is megpróbálta a többiek figyelmét felhívni rájuk,csak ott bukott bele,h ők mindig a többiekkel beszégettek,és akárki becsatlakozhatott.Nem bújtak el,és senkinek nem volt világfájdalma a másik miatt,mindenki tudta,h mi folyik köztük. Ők tényleg csak beszélgettek.Aztán jött Anikó és közölte,h szerelmes Bécibe,majd megmondta neki is,aki röpke 5 perc alatt kiábrándította,majd kerülte is néhány napig.

Abből is csak az látszik,h mekkora szarkavaró az Oli!Még akkor is megpróbálta összeboronálni őket,most meg mással próbál takarózni.Fúj de útálom!!!!!!!

2011. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Béci és Zsófi között semmi nem volt. Semmilyen testi közeledés vagy kontaktus, beszélgettek egymással. Olivér nagyon kapálózik, de remélem belebukik. Oli és Anikó összebújtak, simogattá egymást és Oli mondott olyanokat Anikónak, amiért ha én lennék a barátnője már nem várnám otthon. Egyébként a kedves műsorvezető Balázs megint befolyásolni próbált az utolsó mondatával. Önök fogják eldönteni, hogy arra szavaznak akit kevésbé kedvelnek, de nagyobb showt csinál bent. Nem pont ezekkel a szavakal, de valami ilyesmit mondott.
2011. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Béci és Zsófi között nem volt ilyen kontaktus, mint Olivér és Anikó között! Ők CSAK beszélgettek, barátok lettek és nem vallottak szerelmet egymásnak.

Hiába próbál Olivér mentegetőzni, mert ha a barátnője helyében lennék, elhagynám, amiket mondott és tett Anikóval, hiába nem volt szex és csók!

Azért az furcsa nem, hogy Anikó szerelmes volt Bécibe, majd jött Király L. Norbi, majd Oli és mindezt 77 nap alatt.

2011. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!