Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért vtok ennyire ki Bécire,...

Miért vtok ennyire ki Bécire, arra az alfasrácra, aki legyőzte Mr. Szemétséget?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
mert azt hiszik, hogy a VV csak Olivér miatt volt nézhető.
2011. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem bírják elfogadni,h . győzött az igazság.
2011. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok kiakadva, de Oli nélkül sokkal unalmasabb lesz a műsor... Béci csak a tökét vakarja, szívja a taknyát, ás bambul...
2011. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
50%
És Béci mégis mitől olyan hatalmas nagy alfasrác? Szerintem Olivér olyan amilyen, mégis talán többet tett le az asztalra, mint Béci. Nem mondom, hogy Olivér miatt néztem, de ha Béci lenne csak, nem nézném, az biztos. Egy undorító, beképzelt kis rézbőrű takony. És itt a hangsúly a rézbőrűn van! Ki nem állhatom a kis Gigikét is! Csak teszi magát.
2011. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
azért mert egy semmirekellő bekerült és nem csinál semmit egyszer nem tudott megnevettetni elmondanám neked az Olivér 1000000x jobban tudott hangulatot csinálni! Hát ezért!De mondjuk ezt a kis összeállításokból le is tudtad volna szűrni!
2011. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3.válaszoló:te szerinted valami változott volna,ha oli ment volna vissza ? Mert szerintem nem és így,hogy kiesett teljesen átfog szerveződni a villa. Na ez a változás,haver,és Olivér már nem tudott felmutatni újat.

Mellesleg inkább nézek 3 óráig egy olyan embert,mint Béci,mint egy olyant,mint olivér,aki hiába vicces,mert nem tudok eltekinteni afelől,hogy a valódi világban ő egy olyan ember,aki másokat lenyomva emelkedik föl,aki képes hazudni/csalni/befolyásolni,csak azért,hogy neki legyen jó, egy olyan ember,aki nem tud beletörődni abba,ha nem ő van a középpontban és ezért még az sem érdekli,ha valakire rákell sz*rjon

2011. febr. 12. 23:11
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem Bécinek kellett vissza menni és egyáltalán nem csak vakarja a f*szát, pont ő az aki csinál is valamit és kiveszi rendesen a részét mindenből, nem szeg szabályt, nem szemétkedik és veszekszik folyton mindenkivel ahogy Olivér tette. A négyes fogat az (mos mát hármas)akik vakarják bizonyos testrészeiket és k*rvára nem csinálnak semmit...Nincs Bécivel semmi baj és úgy gondolom akárkivel fog kimenni nyerni fog.
2011. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek a kérdezővel!!
2011. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem csak 3.válaszolónak szól az utolsó kommentem,mindenki olvassa el és okuljon belőle, tisztelt válaszolók,mert homályos a látásotok és piszkos dolgokat szerettek csak látni
2011. febr. 12. 23:13
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
én isss
2011. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!