Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Való Világ testvérpárja...

A Való Világ testvérpárja roma származású?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 23:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Oké,én is elmagyarázom a válaszom kérdező, a te kedvedért: én nem téged támadtalak,hanem a másikat,le is írtam,hogy kinek szólt a válaszom,téged teljesen megértettelek,csak kíváncsi voltál és nagyon sajnálom,ha úgy jött le,hogy veled volt bajom,mert nem így volt
2011. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

23:36-nak: Köszönöm!

Pontosan így gondoltam én is.

2011. febr. 12. 23:42
 23/29 A kérdező kommentje:
23:41-nek: Szintén köszönöm.
2011. febr. 12. 23:43
 24/29 anonim ***** válasza:
Rasszistáknak üzenem, hogy nézzetek magatokba, lehet a ti őseitekben is van valami, ami nem magyar (mindenki a saját háza táján nézzen egy kicsit körül legelőször),Istenem, de meg nézném azokat az arcokat, amikor kiderülne az igazság!Lehet bennetek is van Cigány esetleg Román vééééééér!
2011. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
bennem szlovák vér lehet valami nagyon távoli úton és be is vallom. de ezt a részt elítélem és 100%-ba Magyarnak nevezem magam.
2011. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Látod!Elmondom neked, hogy bennem meg roma vér van, amit elítélek ugyan úgy ahogy te is, és 100%-ban magyarnak vallom magam!Csak ehhez nem csak én kellek, hanem a nép is, mert hiába ítélem el magam, ha te meg rasszistának vallod magad és lenézed őket!Mert én mondhatom, hogy elítélem, de a bőröm színe sajnos nem ezt mondja és ez által ki vagyok rekesztve mindenhonnan!
2011. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
2011. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Amelyik cigány normálisan meg tud szólalni, tisztán, értelmesen beszél, azt senki nem nézni le, szerintem. Még én sem, pedig én is utálom a cigányokat. Nem is utálom, inkább irtózom tőlük. De mondom, amelyik magyarul, magyar emberként beszél, azt már el tudom viselni magam körül, persze egy kis bizalmatlanság még marad, de arról megint csak nem én tehetek.
2011. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Félcigányok, mindketten.
2011. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!