Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért azzal érvelnek a Bécit...

Miért azzal érvelnek a Bécit utálók, hogy roma? Hogy lehet ezzel érvelni?

Figyelt kérdés
Ha nem szimpi, oké. De hogy képes valaki ilyennel érvelni? Főleg, ha a srácban minimális roma vér van.
2011. febr. 12. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert nem Olivér ment vissza, aminek örülök. Sokkal normálisabbak, mint a 4-es klán, ami már 3-as lett...
2011. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Vannak rasszista emberek, ez van. Inkább csak magukat járatják le ezzel, nem kell velük foglalkozni.
2011. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Tudod a magyarok jó része utálja a romákat mert mindenkiben van előítélet.Sajnos a tisztességes roma embereket is lenézik sokan.

Béci egy tisztességtudó rendes srác, nagyon sok nem roma fiú példát vehetne róla.Pl ahogy takarít.Senki nem mondja neki, és mégis megcsinálja.

Sajnos én nem ismerek ilyen fiút a környezetembe, bár ismernék.

2011. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Felőlem atomfizikát is oktathatna, ha cigány!! Nem érdekel a "cigányok normális fele", mert nem akarok főműsoridőben cigányokat nézni a TV-ben!!! Tudom, hogy vannak normálisabbak, de pusztulniuk kell, mert a háborúban vannak áldozatok!
2011. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Vannak akik viszont ugyanezzel védik. Bármit mondasz Bécire, "biztosan" csak azért mondod, mert cigány.


Nekem annyi a bajom vele, hogy kicsit többet képzel magáról, mint ami egészséges. Ja, és van egy olyan hibám, hogy nem tudom szeretni az általam nem eléggé intelligensnek vélt embereket:)


"Nekem kell az ház, nekem kell az az autó..." Na ez még kiverte nálam a biztosítékot. Persze nincsenek illúzióim, nyilván azért mentek oda, hogy nyerjenek, de ahogy elkezdte, ezt a "nekem KELL" dumát - olyan volt, mint egy rossz cigány. NULLA szellemi/fizikai teljesítmény, de nekem KELL.


Ez is csak egy vélemény, nem kívánok senkivel vitatkozni...

2011. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Én inkább nem is írok semmit, mert még megharagudnátok, meg nem akarok így veszekedni. Csak annyit mondok, hogy BÉCI! a nyerő.
2011. febr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert a viselkedése,az erőszakos magabiztossága,beképzeltsége a fajtája jellemzője.Ezt a fajtát hívják nagypofájú cigánynak.
2011. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Számomra egy szürke karakter egy semmi és tényleg csodálkozok rajta hogy egyesek mit szeretnek rajta.


Béci fanok többsége csak annyit tud neki felhozni hogy de jól néz ki, és ennyi most meg leshetjük még 3 hónapig hogy kitakarítanak főznek aztán szépen leülnek a kanapéra csevegni.

2011. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes ez a Magyarország! Egyik nap mindenki ki van bukva a romákra (pl West Balkános ügy) másik nap meg ezerrel szavaznak egyikre... Nem kétszínű kicsit az ügy? Egyik nap ölnének másik nap istenítenek!
2011. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Csak a cigányok meg a cigánybérencek szavaztak rá.
2011. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!