Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Olivér elhagyja...

Szerintetek Olivér elhagyja majd a szerelmét? Mert egyszer majd rájön, hogy csak azért jött ki a villából, mert a csaj nem bízott benne, és akkor majd veri a fejét a falba, h elszalasztotta élete nagy lehetőségét.

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2011. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jól járt vele, hogy kijött, mert nem kell még 3 hónapig szenvednie, meg idegeskednie benn.

És tuti fog kapni valamilyen műsorvezetői állást :)

2011. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem, hogy elhagyja. Azért akart kijönni a villából, mert ennyit nem ért neki az egész. Enikő mindennél, és mindenkinél fontosabb neki.

De azért én nagyon sajnálom, hogy kijött. Ő volt a kedvencem. De hát a sok kislány visszaszavazta Bécit... nem is értem!

2011. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg fog változni az élete, hogy kijött a villából, vagyis a villából jöttki, akkor rendszerint egy idő után szakítani szoktak, pláne egy ilyen után!
2011. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetris ***** válasza:

Szerintem nem igazán illenek össze. Oli egy araánylag jó pasi, az Enikő meg egy átlag alatti, elég szürke lány. Lehet bármilyen jó lelke is.

Szerintem Oli elszalasztotta a nagy lehetőséget, hogy kikeveredjen a nyomorból. Ha abban volt.

Talán most, hogy "híres" lett, esetleg a médiában elhelyezkedhet, és talál egy jó állást.

2011. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem hagyja el, mert szereti.
2011. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És majd a médiából fogja a gyerekeket arra oktatni, hogyan hazudtam körbe a világot...De szép is lessz,Istenem!!!
2011. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A készülő könyvének címéből idéztem, majd szemezget egy kicsit a fejezetekből, talán jó műsorcím is lehetne neki, igazán! :DD
2011. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tetris ***** válasza:
Miben hazudott?
2011. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Olivér azért jött ki a villából, mert túl taktikázta. Magának köszönheti. És azért nem ment vissza mert a Béci jobb.
2011. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!