Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azzal tudjuk a legjobban...

Azzal tudjuk a legjobban bosszut allni az rtl-nek ha tobbet nem nezzuk a valovilagot! Es en nem nezem tobbet. Mindenki aki Olit varta vissza ne nezze tobbet! Vegyek eszre magukat szerintetek?

Figyelt kérdés
De tenyleg ossze kellene fogjunk mert ha en nem nezem az nem jelent semmit, de ha tobben nem fogjak nezni a valovilagot! akkor tenyleg elerunk valamit ...legalabb nem lesz olyan nagy nezetsege es ez higyetek el ott fog utni nekik ahol a legjobban faj!!!!!!!!!
2011. febr. 13. 14:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A nézettséget kb. 1000 családon mérik, akik lefedik a társadalom összes rétegét. Aztán az adatokat felszorozzák arányosan.

Tehát arról, hogy NEM nézed, az RTL sosem fog értesülni.

2011. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de en ugy sem tudom nezni mar!!! hogy nezzem becit ezek utan? ha ranezek behanyok rosszul leszek egyszeruen megutaltam meg jobban!!!!!!
2011. febr. 13. 14:11
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Úgy tudsz bosszút állni, hogy teljesíted Oli utolsó kívánságát és Alekoszt győzelmébe fekteted utolsó megmaradt energiagombóckádat is.
2011. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Örülök h Béci metn vissza! Nem is alakulhatott volna jobban! Egyre jobb a műsor! Remélem Béci nyer a végén!
2011. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Alekosz fogja nyerni

[link]

2011. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Alekosz egy nagy semmi Oli nelkul es azert nem fogja megnyerni mert akik Bcire szavaztak azok ezutanis ra fognak szavazni,valamint Alekosz is mar kiegett,nem tud semmi szellemeset produkalni csak ha idez valamiket mint a "mindig minden korulmenyek kozott"-lasd Hyppolit a lakaj!!!!!!!!!!Esetleg ha lecsereli az oriasi feher bugyugojat egy szexis tangara!!!haHa HA!!!!!!!
2011. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
én nem olit vártam vissza, nézni fogom ugyanúgy.
2011. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Magyarorszagra ez jellemzo!! cigany orszag lett nem semmi ...igy tovabb gratula nektek (en nem ott lakom hal istennek)lol
2011. febr. 13. 15:01
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Én is Olinak szurkoltam, és most az Alekosznak fogok meg a Szandikának! Hajrá Alekosz! Olivér is ezt akarja! :)
2011. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

mmi a fszért lázadoztok, aki tényleg bírta Olivért az felfogja hogy nem akart visszamenni, marhára nem örült volna. fogadjátok el.

ha visszament volna se csinált volna semmit mert nem érezte jól magát. amíg jól érezte magát addig volt humoros.

2011. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!