Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » SZerintetek Béla család...

SZerintetek Béla család mennyivel duplázta az esélyeket? Nektek is feltünt, hogy mikor a Béci üzenetet kapott a csajától, az azt mondta neki:Te mész vissza! Bízz bennem!

Figyelt kérdés
Aztán egyből kapcsolt és próbált terelni, hogy hűségesen várja, meg blab bla. de egy pillanatra érezni lehetett nem erről van szó.
2011. febr. 13. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom mit kell ezen ennyit rugózni. Kiesett az Olivér, mert kevesebben szavaztak rá. Ennyi. Nem volt itt semmi bunda.
2011. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Sokszor gondolkodom rajta, hogy ez az egész nincs-e megrendezve. És ezt most nem azért mondom, mert savanyú a szőlő, hiszen Bécinek szurkoltam, igen bírom az az embert (vagy azt a részét, amit mi tévénézőként látunk belőle). Néha az is eszembe jut, hogy ezek amatőr színészek, és minden egyes jelenetet úgy forgatnak le, mint egy sorozatot.
2011. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hogy bízz bennem arra mondta hogy hűséges lesz , ne féljen nem keres más pasit..
2011. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves második! Nekem is igen gyanús, de nekem inkább Oli volt gyanús, hogy valami beépített alak... ha az egész nem is megrendezett, biztos hogy benne van a szerkesztők keze!
2011. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Figurázhatod, kiforgathatod, Béci a legjobb!
2011. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerinted miért jut el Béci a döntőig?

1. a sok tinipcsa miatt, akik rá szavaznak mert jól néz ki.

2. a családja miatt ha érted mire gondolok


ÉS NEM AZÉRT ÍROM MERT UTÁLOM BÉCIT, nagyon is bírom őt, de nagyon nem szeretném, hogy megnyerje, mert tényleg elég nagyképű, és megjátsz amagát, mert mindenki tudja milyen a való életben.

2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ezek után igazán kíváncsi lennék arra, hogy kinek szurkolsz? :)
2011. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem.

Béci fogja megnyerni, mert bunda van a vvbe..

egy stábtag tette ki ezt facera, és minden 'trükk' le van írva : [link]

2011. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nem vagyok facebook-tag, írd már le légyszi a gyengébbek kedvéért a legfontosabbakat. Köszi.
2011. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én hiszek neked. De ne így legyen
2011. febr. 16. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!