Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A szomszédok c. sorozat...

A szomszédok c. sorozat melyik részében volt mellékszereplő a való világos béci?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A gazdagréti lakótelep játszóterén fetrengett a porban a többi aprócigánnyal.
2011. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Te mekkora paraszt vagy első.

Honnan tudod, Te is ott voltál? :P

2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te mekkora paraszt vagy első.

Honnan tudod, Te is ott voltál? :P


Igen, és te is. A te csúnyádat csapkodta a Bejláá a homokozólapáttal.

2011. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Háááát... Nem bánnám, ha csapkodná :)

De te sem, mert úgy látszik féltékeny vagy :P

2011. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Béci szerepelt a szomszédokban? hát ez nagyon LOL.
2011. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Kire kéne féltékenynek lennem? Egy ostoba rétinégerre, aki egy ép, értelmes mondatot nem képes kinyögni vagy rád, a VV megszállott, tizenéves tiniluvnyára? Vagy ezt hogy gondoltad?:D
2011. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Béci élt már az 1980-as években?! A gazdagréti szomszédok felvételei idején csak egy kéjes gondolat lehetett, vagy csecsemő, aligha szerepelt benne. Egyébként pedig a rajongók Bécikéje ez: Sokat loptam, csaltam, sokat jártam a rendőrségre. Nagyszerű példakép, mondhatom.

[link]

2011. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

VV Béci, aki már több mint fél hónapja élvezi a luxusbörtön kedvező szolgáltatásait. A ,,wannabe rapper” írt az egyik zenei oldalon egy ,,frappáns” bemutatkozást, aminek elolvasása után világossá válik, hogy az RTL Klub milyen szépen elhallgatja nézői elől a tényeket.


,,Zsivány kis diák voltam egész életemben. Mindig tudtam, hogy amit akarok azt valóra is, váltom! Sokat rosszalkodtam általános iskolai éveimben: loptam, csaltam, hazudtam és rendorségre járkáltam! Hehe... Mindig valami nagyot akartam alkotni. Sokat bandázgattunk a haverjaimmal együtt és megalapítottuk azt a bandát, amiben a fiatal bunözo gyerekek voltak a tagok! Az Ltb. (LakóTelepi Banda) nevet kapta, mert szinte mindig a lakótelepen Gangeztünk! Húúú milyen nagy volt a sok pi*na, k*rva jó bulik, zsiványkodások és behajtások!”

2011. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyeljetek hiáb alinkelitek be hogy Béci lop, csal, hazudik, azokat a tinilányokat akik rászavaznak ezek nem érdeklik, őket csak az érdekli, hog yelélveznek Bécitől aztán kész.
2011. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok hülye kis pincsi... azt hiszik, ha kijön, sorra lefekszik velük, de azért ennél több esze van.
2011. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!