Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik villalakóról változott...

Melyik villalakóról változott meg a véleményed a mai (02-14) összefoglaló után és milyen irányba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Én Anikót eddig tök bírtam! Ma én is láttam benne a színésznőt! Most már kezdem nem Csípni!
2011. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Béci. Eddig bírtam nagyon, most már utálom, nagyon köcsög.

Jerzy. Eddig se bírtam, de egy 0 IQ-val rendelkező ne magyarázzon már.

Lacit és Gigit meg eddig is utáltam. Gombit még majd eldöntöm, hogy milyen lesz a kövi napokban.


Hajrá Éva!!

2011. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Jerzsy és Gombi. Eddig csendesek voltak, konfliktuskerülők, most meg kinyílt a szájuk, olyanok voltak, mint eddig még soha. Szánalmasak.

A töbiekről nem. Anikóval kapcsolatban eddig is kétkedő voltam, Bécit, Gigit eddig sem bírtam, ez most csak erősödött, Laciról már korábban is láttam, hogy egy agresszív alkat.

2011. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Aniko, Gigi, Jerzy, Beci, Laci, Gombi = vegszinhaz, operettszinhaz, antikarakter, kulturbabarbarok egytol egyig
2011. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
A két cigányról, még jobban elásták magukat nálam, eddig se bírtam őket ezután már szabályosan utálom őket.Jerzy kevésbé drasztikusan mint a cigányok de negatív irányba változott, Éva pozitív irányba bár eddig is pozítív véleményem volt róla.
2011. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
2011. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Évát eddig is utáltam, de ezek után végleg leírta magát! Normális ember nem viselkedik így!! És még ő nevezi magát felnőtt nőnek...elképesztő! Béci végre megmondta Anikónak!! Pont ők a nagy színésznők!!! Utálom őket! Hajrá Béci! És itt is leírom, hiába linkelitek be a kurucinfós oldalt, ez már lejárt lemez és nem változtatja meg a Béci drukkerek véleményét, mert még mindig különbül viselkedik mint az Éva pl!!!
2011. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

Most őszintén nektek az tetszik amit pl. Éva és Anikó művel?! Amit Éva csinált az undorító volt, a köpködés és, hogy nem hagyta a többieket aludni. Fordított esetben mi lett volna, na azt inkább hagyjuk! Anikó meg másról nem tud beszélni, csak Olivérről és, hogy őt szarba hagyta, ő tette saját magával. Tudta, hogy van barátnője, meg már a 3. pasiba szerelmes amióta bent van a villában, színésznő!

Azt nem vettétek észre, hogy Szandikáért ki ment ki, mivel ott feküdt kint a földön?! Gigi, pedig ők nincsenek annyira jóban.

Az, hogy Béci beszólt Anikónak, nagyon jól tette, megérdemelte.

Ja és be voltak rúgva, mint a fene, kivéve, Gigit, Béci és Lacit.

Pedig nem vagyok tinilány, sohasem szavaztam senkire, mivel úgyis az rtl dönti el ki maradjon és nem vagyok Béci és Gigi fan, és cigány sem!

De inkább nézem őket, mint Évát és Anikót, ahogyan érvénytelenkedik!

2011. febr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én kb mindenkiben csalódtam többnyire. Alekosznak örültem, hogy ő kimaradt a nagyobb vitákból. Jerzy szánalmas volt, szerintem semmi köze ahhoz Anikó mit csinált vagy mit sem, és valóban... miért akkor lesz ekkora a szája, amikor Oli már nincs bent? Anikó valóban egy színésznő, de undorító volt, ahogy Béci beszólt neki, annak ellenére hogy anno milyen jóban voltak... én tuti képen tenyereltem volna! Kicsit Gigi is sok volt, én nem tudom, nekem most még Alekosz és Szandika maradt a helyén az összes többi a béka segge alá süllyedt tegnap. Mindenkinek hatalmas arca lett, a tesókról nem is beszélve. Eddig nekik szurkoltam, de a tegnapi nagyon nem jött be!
2011. febr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
75%

Én eddig nem bírtam Évát de, tegnap nagyot nőtt a szememben. Igaza volt az a Jerzy egy buta, ostoba köcsög a többi meg cirkuszos cigány, főleg Béla.

Remélem kiesnek már végre és nem lesz cigány uralom a villában. Ugyan az meg yott kicsiben mint idekint nagyban. Hány meg hány kis faluban van cigány uralom? A TV-ben is ezt kell nézni?

2011. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!