Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell Évát megint rosszab...

Miért kell Évát megint rosszabnak beállítani, mint ami?

Figyelt kérdés

Ez a hülyeség,hogy k.anyázott??? Nem mondott semmi ilyet. Csak annyit, hog yolyan vagyok mint anyád, amior Jerzy beszólt neki.

Ma meg már mindenhol az van, hogy Éva lek.anyázta Gigit meg Jerzy-t meg hogy leköpte. Nem is köpte le. Mellé köpött.

Mindenki azt élvez, hogy ezt a szerencsétlen nőt alázza, meg sározza? Tényleg ennyire bedől mindenki a Rácz-hadműveletnek?


2011. febr. 15. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

szerencsétlen nő hagyjuk már , olyan idegbeteg hogy ilyen embereket ha meglátna egy pszichiáter azonnal kapná a nyugtatót

na nem azért a villában még alapból van 2 ember ránézésre aki kezelésre szorulna

2011. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lehet Éva idegbeteg de legalább nem játsza meg magát és bocs de nekem ez sokkal többet ér, mint hogy Gigi és Béci eljátsza a mintapolgárokat a tv-ben.
2011. febr. 15. 14:05
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha a te fejedet ordította volna le ártatlanul, mert esetleg finoman kifejezted a véleményedet egy elég kétes dologban, akkor is őt istenítenéd a magad rovására?! Gondolkozzatok már kicsit!!
2011. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Gigi is egy hisztigép, csak eddig leplezte. Belepofázott a vitába, aztán szóhoz se hagyta jutni Évát, csak kiabált, és olyan hangon, hogy rá sem ismertem. Éva egy idegbeteg, de legalább nem játsza meg magát. Gigin az első perctől kezdve láttam, hogy szinésznő, és egyre inkább bebizonyította. Most meg már kinyilt a szája is, hogy az erős oldalon áll.
2011. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Amikor tegnap néztem az Éva örjöngését az jutott eszembe, hogy tud megmaradni mellette a pasija. Kötélből lehetnek az idegei. Arra meg már jobb nem is gondolni, ha egy ilyen alkoholista nőnek gyereke születik... Rémálom.
2011. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dave46 ***** válasza:
51%
Hát valószínű hogy a barátja is alkesz meg agysérült ezért szeretik egymást. Biztos egy elmegyógyintézetben ismerkedtek meg.
2011. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Rácz-hadművelet: 3-an vannak, ha tetszik, ha nem! Öszze vannak nőve minden értelemben, 3-szoros erő.
2011. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Azért az durva dolog, hogy valakit alkoholistának nyilvánítanak, jelen esetben Évát. Azért alkesz, mert be van zárva, nem kell semmi felelősségteljeset csinálni, és iszik. Azért szerintem nem szokott úgy kinézni, mint egy beteg ember. Ha ittas is, mindig tartja magát, nem viselkedik másként, mint mikor józan.

Szerintem még sokan innának ugyanígy, ha adódna egy ilyen lehetőség. Ezt azért nem lehet felróni nekik.

2011. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

''Szerintem még sokan innának ugyanígy, ha adódna egy ilyen lehetőség. ''


Ne haragudj, rajta kivül vannak még bent egy páran mégsem iszik mindegyik, mint a gödény, mert be vannak zárva. :-/

Szóval ez sz*r egy magyarázat volt.

Alkoholista és ennyi.

2011. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, Évát már nagyon nehéz rosszabbnak beállítani, mint ami.
2011. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!