Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Alekosz miért...

Szerintetek Alekosz miért olyan kedvelt a nézők körében?

Figyelt kérdés

Én egyedül a higgadtságát tudom értékelni, amit még a legnagyobb cirkuszok közepette is megtart. Jól tudja érezni magát a luxus börtönben, rendesen ki is használja az ingyen pia lehetőségét, néha vannak jó köpései, viszont sokszor fárasztó a túlcifrázott monológját, magyarázatait hallgatni.A női nem nagy hódolója körül udvarolja az összes közelébe kerülő nőt, majd miután azok kikosarazták, undorító módon kielemzi az összes létező hibájukat, leszólja őket a hátuk mögött és a szemükbe is. Talán emiatt még elnézőbb is lennék, ha egyébként ő maga Adonisz lenne. Csakhogy ő még ahhoz is rettentően lusta, hogy egy kis energiát fektetne a testének formálása érdekében. Mindig röhejesnek tartom, ha hasonló alkatú biztonsági őröket látok valahol. Bár neki legalább a magassága meg van hozzá. Sokan lovagolnak a villa lakók előéletével. Az ő esetében milyen pozitívumokat tudtok felhozni? Egy újságcikk alapján ő a menyasszonyát hagyta kint. Róla miért nincs szó, és miért akar már az első naptól fogva mégis minden nőt megmászni? Miért szimpatikusabb inkább ez a jellem, mint mondjuk a Bécié? Ha esetleg kizárnátok érveitekből a fajgyűlöletet!?

És én sem vagyok cigány.


2011. febr. 17. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Kerüli a konfliktusokat, ha netán belekevereidk egybe akkor nem üvöltözik, hanem kúltúráltan fejezi ki magát

2. Szórakoztatja a népet és egyértelmű, hogy mindenkinek jobban bejön egy vicces,humoros figura mint egy hazudozó álszent szuka

Igaz, nem tökéletes ember, de sztem a villába ő az egyik aki őszinte, magát adja és szórakoztató :D

2011. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Alekosz egy egyéniség. Nem hódol be a társadalmi konvencióknak. Persze rosszul esik neki a visszautasítás, de igazából nem érdekli. Teszi amit helyesnek lát és nem játsza meg magát. Igazából csak annak a véleménye érdekli, akire ő felnéz.

Azért szimpatikusabb nekem Alekosz jelleme, mint Bécié, mert Béci egész megjelenésén, viselkedésén látszik, hogy egy simamodorú sunyi alak. Elgondolkodtató, hogy általában az ilyen jellemek képesek átverni az embereket, pontosan a sima modoruk miatt. Nem szeretem az ilyen stílusú embereket a való életben sem. Tipikusan az a fajta, aki behízelgi magát, teszi amit tenni kell, mondja azt, amit mindenki hallani akar és ez egyeseknek bőven elég.

2011. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 15:56-ossal 100%-ig egyet értek! Pont ezeket akartam én is írni.
2011. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet sokan hülyének tartják, meg nagyokosnak, de jelenleg Alekosz az egytelen humorral rendelkező személy a Villában. Valamint Ő egy egyéniség. Nem kell ezt magyarázni.

És nem utolsó sorban tényleg nagyon higgadt. A villában már mindenki kiborult minimum 1x. Gigike, Jerzy, Gombi... a többiről nem is beszélve. Eközben Alekosz? Fantasztikus. Tetszik a felfogása.

2011. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha összehasonlítom Alekosz és Béci higgadságát (amit Béci kezd elhagyni amúgy) akkor látszik, hogy Alekosz higgadsága valódi, Béci meg egy sunyi majom, alig várja igazából, hogy bepofázhasson valakinek.

Az meg engem nem érdekel, hogy Bécike mit túlbuzgóskodik a feladatoknál. Azért csinálja mert tudja hogy bevágódhat ha játsz a hogy szorgos. -.-

2011. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15:56: És hogyha ez a sima modorúság éppen taktikaként van bevetve? Úgy tudom ezt más játékosnál sem kritizálták meg. Béci és Gigi pont azért nem akar annyi közönségességet, és példaértékűnek nem mondható viselkedést mutatni, mert a fél ország fiatalja, és a felnőtt korosztálynak olyan rétege is nézi a műsort, akik az ellenkező jellem megnyilvánulását elítélik. Biztos vagyok benne, hogy az életben ők is sokkal felszabadultabbak, mint a fiatalok többsége, de talán sokak szemében okosabb ezt egy ilyen műsorban kicsit mégis visszafogni. Ezt Gigi már a műsorban is kifejtette.

Egyébként a tegnapi előzetesben már Alekosz bunkósága is egyre inkább kezd kibontakozni. Kíváncsi vagyok, mi bújik még elő nagyra becsült jelleméből, miután már nem tud Oli mögé bújni.

2011. febr. 18. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!