Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért utálják az emberek...

Miért utálják az emberek ennyire a Rácz testvéreket? De főleg azt nem értem, h Gigit miért utálják? Alekoszt miért istenítik?

Figyelt kérdés
Alekosznak van a legjobb teste.. szép... Hol élnek ezek a szavazók? Nem vagyok Alekosz ellen, de nem értem miért lett egy isten kb... és miért utálják Gigit? Attól még hogy cigány vér is folyik bennük még lehetnek normálisak, nem?
2011. febr. 17. 23:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem várom el, hogy szexeljen benn, de a szüzet se játsza. Érdekes, hogy róla a barátai, ismerősei is azt mondták, hogy teljesen másképp viselkedik benn, mint kinn. Egy csaj mondta, hogy lakott együtt vele, és Gigi a konyha közelébe se ment. Mondta is a héten, hogy példát akar mutatni. De itt nem példát kell mutani, hanem saját magunkat. Én egy embert szeretnék kedvelni, nem egy szerepet. Bécivel eddig nem volt bajom különösebben, őt az utóbbi napok eseményei miatt nem szeretem.
2011. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Najó mostmár senkit se szeretek a valóvilágból! Laci a legnormálisabb :D Na jó meg talán Alek!
2011. febr. 18. 11:07
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

Éva-Gigi összehasonlítást ne vegyük alapnak. Én utálom mindkettőt mert mindkettő mocskos ribanc. Mégis inkább Évát választanám mert ő bent sem él szabályokkal teli életet.

[link] Azért ezt is nézd meg ha az a szadomazo videó nem elég. Undorítóak Béci is és ő is és számomra az is aki szereti őket, mert az azt jelenti, hogy hasonló beállítottságúak. Pontozhattok nyugodtan.

2011. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
2011. febr. 18. 15:06
 25/26 anonim ***** válasza:
52%

tudjátok nekem sok mindent elárul béci beszólása giginek

ezek szerint tudjuk jól h mivel fog foglalkozni ha kimegy a villából

jah és másokat nem zavart ahogyan rázta a seggét a gigi a bulin sárga ruhában amikor az a nagy balhé volt olivér kimenetele után?

2011. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Lehet csatlakozni a klubbhoz! Már több mint 10 ezren vagyunk: [link]
2011. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!