Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenced a VV-ben?...

Ki a kedvenced a VV-ben? Indokold is meg kérlek!

Figyelt kérdés
DE KÉREK MINDENKIT, HOGY CSAK A KEDVENCÉRŐL ÍRJON, NE SZIDJUK MOST A TÖBBIEKET! KÖSZI :)
2011. febr. 18. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Anikó: Nagyon szimpatikus, csinos, okos. Jó a dumája, sokat tudok nevetni rajta.

Alekosz: ezt nem részletezem.

Szandika: Vicces, nyílt.

Éva: Szókimondó

2011. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Alekosz gruppenjéből mindenki.

Az Alekoszt a dumája miatt nagyon bírom, kevés ember tudja tényleg így kifejezni magát :D

2011. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem is Alekosz: ezen tényleg nincs mit magyarázni, Éva: szókimondó, Anikó: nagyon vicces szerintem a csaj, jó beszólásai vannak.
2011. febr. 18. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenceim

Alekosz : Őt nem kell részletezni aki szereti az ugy is tudja miröl van szó.

Szandika : Őszinte , szókimondó csaj.,

Éva : Nekem ugy jó ahogy van, nagy szája, egyből felkapja a vizet, nem hagyja magát megalázni.

Anikó: Hát ő egy rendes , jó indulatú csaj.Csak az a kis gondom van vele hogy nem áll ki annyira magáé mint ahogy kéne.

2011. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni, akkor nem mondok senkit. Én mindenkit bírtam, de egyszerűen mindenki csinált valamit, amitől eltávolította magát tőlem. Ha mégis kéne sorrendiséget felállítani (kizárólag a villában tanúsított magatartás alapján, interneten terjengő dolgokat figyelembe nem véve):

1) Anikó: tényleg jól néz ki, bírom a szövegét, a kitartását

2) Gigi: ő is jól néz ki, sportos, nyugodt, kerüli a konfliktusokat, értékrendje közel áll az enyémhez

3) Béci: szintén egyetértek az értékrendjével, sokszor jól látja a dolgokat, elfogadnám bátyámnak is (bár ebben lehet, hogy az is közrejátszhat, hogy a saját tesóimmal enyhén szólva nem kiegyensúlyozott a kapcsolatom)

4) Szandika: nagy fesztiválokat tud csinálni, amin jól lehet szórakozni... és ha higgadt, akkor nagyon nagy dumája van

2011. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkeszosz :))))))) : nem részletezem.:D

Éva: a kedvencem,remélem nem szedi szét őt a ,,másik klán"


És ennyi..voltak még de kezdem megutálni mindet..

2011. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként igaz, hogy mindegyikőjük tud néha nagyon olyat csinálni, ami sok. Pl imádom Évát, de Szandinak nem kellett volna beszólnia, nem volt szép.. de nem tudom utálni XD

Aleknak is volt már olyan pillanata ami nagyon nem tetszett. Anikónak is...

Bécit sokáig nagyon bírtam, most már egyre kevésbé...

2011. febr. 18. 23:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Anikó: szép,okos,kitartó,csak az a baj hogy mostanában sokat sírdogál,szegény mondjuk meg is értem.

Szandika:annyit lehet rajta röhögni,hogy általában röhögő görcsöt kapok.:D

Alkeszkosz:nem részletezem:D

Éva:nem annyira kedvelem,de vannak olyan pillanatai amikor nagyon aranyos,kedves.:)

Jah amúgy észrevettétek hogy eddig csak olyanok írtak akik szeretik a "gusztustalan" csapatot...?: D

2011. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem béci,gombi

szandika..még gigi...de szandika nagyon ari

2011. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem BÉCI és SZANDIKA az elsők.

Alek és Éva ki nem állhatom.

2011. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!